Wynik częściowy: umowy w 3 z 7 części, 4 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
12 669 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    2 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy
    Wartość umowy
    6027 zł
    2 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy
    Wartość umowy
    4428 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy
    Wartość umowy
    2214 zł
    2 oferty
  7. Unieważniona
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy
    Podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania przeglądu i konserwacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego

Zamawiający Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 12 669 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Podlaski Urząd Wojewódzki w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 10 sierpnia 2022
Łączna wartość umów
12 669 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 3 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 7 ustawy).

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma AG IT PROJECT S.C. za łącznie 12 669,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514213

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mickiewicza 3

1.5.2.)Miejscowość

Białystok

1.5.3.)Kod pocztowy

15-213

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

jpietrzak@bialystok.uw.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://puw.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://puw.bip.gov.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1dfb1ddd-e8af-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00300406

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00033489/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego (WI)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00206386/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OK-III.272.26.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

215630,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy.
Część 1: Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na drogowym przejściu granicznym Bobrowniki – Bierestowica.

4.5.3.)Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

4.5.5.)Wartość części

41590,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy.
Część 2: Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na drogowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka – Bruzgi.

4.5.3.)Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

4.5.5.)Wartość części

47710,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy.
Część 3: Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na kolejowym przejściu granicznym Kuźnica Białostocka - Grodno.

4.5.3.)Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

4.5.5.)Wartość części

13280,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy.
Część 4: Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na drogowym przejściu granicznym Połowce – Pieszczatka.

4.5.3.)Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

4.5.5.)Wartość części

70230,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy.
Część 5: Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na rzecznym przejściu granicznym Rudawka – Lesnaja.

4.5.3.)Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

4.5.5.)Wartość części

4800,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy.
Część 6: Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na drogowym przejściu granicznym Białowieża – Piererow.

4.5.3.)Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

4.5.5.)Wartość części

3130,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego. Naprawa dotyczy awarii wykrytych w trakcie przeglądu urządzeń oraz awarii zgłaszanych w trakcie obowiązywania umowy.
Część 7: Przegląd techniczny, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na kolejowym przejściu granicznym Siemianówka – Świsłocz.

4.5.3.)Główny kod CPV

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

4.5.5.)Wartość części

34890,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 7 ww. ustawy, ponieważ Wykonawca P.I.W.CAMCO Sp. z o.o., ul. Światowida 47b lok. 22, 03-144 Warszawa, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W postępowaniu na część 1, 2, 4 i 7 ofertę złożył również Wykonawca AG IT PROJECT S.C., Pasmugi 4, 21-345 Borki, ale ceny jego oferty przewyższają kwoty, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do cen zaoferowanych przez Wykonawcę, w związku z czym art. 263 ww. ustawy będzie miał zastosowanie w części dotyczącej unieważnienia postępowania.

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9680,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

30909,90 PLN

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 7 ww. ustawy, ponieważ Wykonawca P.I.W.CAMCO Sp. z o.o., ul. Światowida 47b lok. 22, 03-144 Warszawa, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W postępowaniu na część 1, 2, 4 i 7 ofertę złożył również Wykonawca AG IT PROJECT S.C., Pasmugi 4, 21-345 Borki, ale ceny jego oferty przewyższają kwoty, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do cen zaoferowanych przez Wykonawcę, w związku z czym art. 263 ww. ustawy będzie miał zastosowanie w części dotyczącej unieważnienia postępowania.

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8573,10 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34526,10 PLN

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3487,05 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6027,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6027,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AG IT PROJECT S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5381830473

7.3.3)Ulica

Pasmugi 4

7.3.4)Miejscowość

Borki

7.3.5)Kod pocztowy

21-345

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6027,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 7 ww. ustawy, ponieważ Wykonawca P.I.W.CAMCO Sp. z o.o., ul. Światowida 47b lok. 22, 03-144 Warszawa, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W postępowaniu na część 1, 2, 4 i 7 ofertę złożył również Wykonawca AG IT PROJECT S.C., Pasmugi 4, 21-345 Borki, ale ceny jego oferty przewyższają kwoty, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do cen zaoferowanych przez Wykonawcę, w związku z czym art. 263 ww. ustawy będzie miał zastosowanie w części dotyczącej unieważnienia postępowania.

Sekcja 15

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9471,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

48904,80 PLN

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4354,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4428,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4428,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AG IT PROJECT S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5381830473

7.3.3)Ulica

Pasmugi 4

7.3.4)Miejscowość

Borki

7.3.5)Kod pocztowy

21-345

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4428,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 21

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2214,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2435,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2214,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 22

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AG IT PROJECT S.C.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5381830473

7.3.3)Ulica

Pasmugi 4

7.3.4)Miejscowość

Borki

7.3.5)Kod pocztowy

21-345

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 23

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-07-12

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2214,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 7 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zamawiający unieważnił postępowanie na podstawie art. 255 pkt 7 ww. ustawy, ponieważ Wykonawca P.I.W.CAMCO Sp. z o.o., ul. Światowida 47b lok. 22, 03-144 Warszawa, uchylił się od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.
W postępowaniu na część 1, 2, 4 i 7 ofertę złożył również Wykonawca AG IT PROJECT S.C., Pasmugi 4, 21-345 Borki, ale ceny jego oferty przewyższają kwoty, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty jaką zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia do cen zaoferowanych przez Wykonawcę, w związku z czym art. 263 ww. ustawy będzie miał zastosowanie w części dotyczącej unieważnienia postępowania.

Sekcja 25

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3068,85 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

20971,50 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Białystok.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 12 669 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50532000-3 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AG IT PROJECT S.C. (Borki). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.