ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego

Zamawiający Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku (Białystok, Podlaskie) prowadził postępowanie „Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa…”. Termin składania ofert minął 22 czerwca 2022, 10:00. Planowany budżet: 215 630 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Podlaski Urząd Wojewódzki w BiałymstokuBiałystok, Podlaskieopublikowano 13 czerwca 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
215 630 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
22 czerwca 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Termin wykonania przeglądu i konserwacji40%

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Termin wykonania przeglądu i konserwacji 40%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Przegląd, konserwacja i naprawa urządzeń UPS na przejściach granicznych województwa podlaskiego.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 215 630,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail