Dostawa węgla kamiennego, pelletu drzewnego, oleju opałowego typu L (lekki) z transportem i rozładunkiem na potrzeby ZGK w Mroczy Sp. z o.o."
Zamawiający Zakład Gospodarki Komunalnej w Mroczy Sp. z o.o. (Mrocza, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa węgla kamiennego, pelletu drzewnego, oleju opałowego typu L (lekki) z transportem…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 250 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=567, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,9 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
01 września 2021
Termin ofert: 9 września 2021 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
01 października 2021
2 oferty2 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
05 sierpnia 2022
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
08 sierpnia 2022
- Wykonanie umowy
11 sierpnia 2022
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ W MROCZY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 341223440 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Łobżenicka 11A |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Mrocza |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 89-115 |
| 1.4.4.) | Województwo | kujawsko-pomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL617 - Inowrocławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | administracja@zgkmrocza.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.zgk.mrocza.net/nowa |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-35a59d40-0b09-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00295937 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-08-08 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00166347/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa węgla kamiennego, pelletu drzewnego, oleju opałowego typu L (lekki) z transportem i rozładunkiem na potrzeby ZGK w Mroczy Sp. z o.o." |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | SWZ PKT. 3 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 09111400-4 - Paliwa drzewne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-09-24 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-07-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | "Węglopasz" Sp. z o .o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7811898441 |
| 4.3.3.) | Ulica | Piątkowska 149/6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Poznań |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 60-648 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 15580,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00198559/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-07-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 14536,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.