Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 092 897 zł
Umowa zawarta
1 sierpnia 2022
Okres realizacji
od 4 sierpnia 2022 do 3 sierpnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 092 897 zł – 1 102 527 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa paliw płynnych: oleju napędowego w wysokości ogółem 120 000 litrów oraz oleju grzewczego (opałowego) w wysokości ogółem 30 000 litrów dla R-SGD Przybroda.

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Rolniczo - Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda (Przybroda, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa paliw płynnych: oleju napędowego w wysokości ogółem 120 000 litrów…”, wybierając ofertę wykonawcy MAC-BENZ Maciej i Barbara Kłaczkiewicz Sp. j. Wartość umowy: 1 092 897 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
1 092 897 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    06 lipca 2022

    Termin ofert: 27 lipca 2022 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    03 sierpnia 2022

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MAC-BENZ Maciej i Barbara Kłaczkiewicz Sp. j. (Szamotuły).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 092 897,00 zł (umowę zawarto 1 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 092 897,00 zł do 1 102 527,00 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 4 sierpnia 2022 r. do 3 sierpnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU - ROLNICZO - SADOWNICZE GOSPODARSTWO DOŚWIADCZALNE PRZYBRODA

1.3.)Oddział zamawiającego

ROLNICZO - SADOWNICZE GOSPODARSTWO DOŚWIADCZALNE PRZYBRODA

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 00000184400041

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Parkowa 4

1.5.2.)Miejscowość

Przybroda

1.5.3.)Kod pocztowy

62-090

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.7.)Numer telefonu

618144894

1.5.8.)Numer faksu

618144731

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przybroda@up.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.up.poznan.pl/przybroda

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a0fd532-fd06-11ec-9a86-f6f4c648a056

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Gospodarstwo Doświadczalne Uczelni

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa paliw płynnych: oleju napędowego w wysokości ogółem 120 000 litrów oraz oleju grzewczego (opałowego) w wysokości ogółem 30 000 litrów dla R-SGD Przybroda.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3a0fd532-fd06-11ec-9a86-f6f4c648a056

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00289219

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-08-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywna dostawa paliw płynnych: oleju napędowego w wysokości ogółem 120 000 litrów oraz oleju grzewczego (opałowego) w wysokości ogółem 30 000 litrów

4.5.3.)Główny kod CPV

09134100-8 - Olej napędowy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1092897,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1102527,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1092897,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAC-BENZ Maciej i Barbara Kłaczkiewicz Sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7870006668

7.3.3)Ulica

Lipowa 72A

7.3.4)Miejscowość

Szamotuły

7.3.5)Kod pocztowy

64-500

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-08-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1092897,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-08-04 do 2024-08-03

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09134100-8Olej napędowy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
332 560 zł
Próbka: 66 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
225 883 zł701 422 zł
Rozstęp międzykwartylowy
475 540 zł
Źródło próbki
CPV 09134100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
225 883 zł
Mediana
332 560 zł
Górny kwartyl
701 422 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu - Rolniczo - Sadownicze Gospodarstwo Doświadczalne Przybroda prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Przybroda.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 092 897 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09134100-8 (Olej napędowy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MAC-BENZ Maciej i Barbara Kłaczkiewicz Sp. j. (Szamotuły). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.