Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
176 000 zł
Umowa zawarta
3 sierpnia 2022
Okres realizacji
3 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 176 000 zł – 241 080 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DZP/23/22 DOSTAWA I MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH O MOCY 40 kW

Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie Sp. z o.o. (Kościerzyna, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „DZP/23/22 DOSTAWA I MONTAŻ PANELI FOTOWOLTAICZNYCH O MOCY 40 kW”, wybierając ofertę wykonawcy Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Jerzy Kucharski. Wartość umowy: 176 000 zł. Złożono 8 ofert.

Wartość umowy
176 000 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    04 lipca 2022

    Termin ofert: 19 lipca 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    01 sierpnia 2022

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Jerzy Kucharski (Bytów).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 175 999,99 zł (umowę zawarto 3 sierpnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 175 999,99 zł do 241 080,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 3 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail