Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Cellpol Monika Ławniczek, Cellpol Grzegorz Ławniczek

Wartość umowy
795 192 zł
Umowa zawarta
12 lipca 2022
Okres realizacji
48 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Czas skutecznego usunięcia awarii urządzenia wielofunkcyjnego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Najem wielofunkcyjnych urządzeń drukujących wraz z obsługą serwisową - powtórzenie

Zamawiający Powiat Gnieźnieński (Gniezno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Najem wielofunkcyjnych urządzeń drukujących wraz z obsługą serwisową - powtórzenie”, wybierając ofertę wykonawcy Cellpol s.c. Grzegorz Ławniczek Monika Ławniczek. Wartość umowy: 795 192 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiat GnieźnieńskiGniezno, Wielkopolskie (powiat Gnieźnieński →)opublikowano 14 lipca 2022
Wartość umowy
795 192 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Cellpol s.c. Grzegorz Ławniczek Monika Ławniczek (Poznań), wspólnie z: Cellpol Monika Ławniczek, Cellpol Grzegorz Ławniczek.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 795 192,05 zł (umowę zawarto 12 lipca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 48 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail