Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
301 010 zł
Umowa zawarta
29 czerwca 2022
Okres realizacji
od 1 lipca 2022 do 31 lipca 2022
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie Gminy Gaszowice.

Zamawiający Gmina Gaszowice (Gaszowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych od…”, wybierając ofertę wykonawcy REMONDIS Gliwice Sp. z o. o. Wartość umowy: 301 010 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GaszowiceGaszowice, Śląskieopublikowano 11 lipca 2022
Wartość umowy
301 010 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

1 wpis
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 lipca 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy REMONDIS Gliwice Sp. z o. o. (Gliwice).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 301 010,00 zł (umowę zawarto 29 czerwca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 lipca 2022 r. do 31 lipca 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail