Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022

Zamawiający Gmina Solec-Zdrój (Solec-Zdrój, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Solec-ZdrójSolec-Zdrój, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 5 lipca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Solec-Zdrój

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010754

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 Maja 10

1.4.2.)Miejscowość

Solec-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

28-131

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

413776039

1.4.8.)Numer faksu

413776022

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@solec-zdroj.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.solec-zdroj.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a284551-f8f1-11eb-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00239680

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-07-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00142055/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia – Dowóz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Solec-Zdrój do
Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Broninie w roku szkolnym w 2021/2022.
1. Przedmiotem II części zamówienia jest dowóz 6 dzieci niepełnosprawnych (2 dzieci do
internatu ośrodka, 4 codziennie do szkoły) z terenu Gminy Solec-Zdrój do Specjalnego Ośrodka
Szkolno – Wychowawczego w Broninie w roku szkolnym 2021/2022.
2. Z uwagi na trwający proces rekrutacji, liczba dzieci dowożonych i odwożonych do szkoły może ulec zmianie.
3. Dowóz dzieci będzie odbywał się do Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w
Broninie z miejscowości:
a) Piestrzec, Zagajów, Zagaje Kikowskie – przywóz na początku tygodnia, odwóz na koniec
tygodnia – szacunkowa ilość kilometrów dziennie (przywóz, odwóz łącznie) – 59 km
b) Piestrzec, Zagaje Kikowskie – pozostałe przywozy i odwozy w tygodniu- szacunkowa ilość
kilometrów dziennie (przywóz, odwóz łącznie) – 46 km
4. Średnia tygodniowa ilość kilometrów wykonanych w celu realizacji zamówienia to około 256
km (tj. 59 km + 46 km +46 km + 46 km + 59 km).
5. Ilość przejechanych kilometrów za które Wykonawcy przysługiwało będzie wynagrodzenie
będzie liczona od momentu (miejsca) zabrania pierwszego dziecka do siedziby szkoły oraz
powrót z siedziby szkoły do miejsca zamieszkania ostatniego dziecka.
6. Wymagania dotyczące sposobu realizacji przedmiotu zamówienia:
a) dzieci dowożone będą codziennie od poniedziałku do piątku w dni nauki szkolnej;
b) 2 dzieci dowożonych będzie do internatu ośrodka na początku tygodnia a odwożonych w
ostatni dzień tygodnia
c) rano dzieci zabierane będą z miejsca zamieszkania i zawożone do szkoły;
d) po południu dzieci zabierane będą z ośrodka i rozwożone do miejsca zamieszkania;
e) dokładne godziny dowozu i przywozu dzieci ustalane będą z zamawiającym, Dyrekcją szkoły i
uzależnione od ich rozkładu zajęć w szkole;
f) wszystkie dzieci dowożone będą jednym pojazdem oraz jednym kursem do szkoły oraz
miejsca zamieszkania.
7. W przypadku awarii samochodu Wykonawca organizuje transport zastępczy.
8. Wykonawca w czasie dowozu musi zapewnić dzieciom opiekę osoby dorosłej.
9. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Tom III SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2021-09-01 do 2022-06-24

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Janusz Kapinos Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8711007928

4.3.3.)Ulica

Słupiec 328

4.3.4.)Miejscowość

Szczucin

4.3.5.)Kod pocztowy

33-230

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

43484,16 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00169894/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-06-24

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

40931,79 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Solec-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Solec-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.