Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022

Zamawiający Gmina Solec-Zdrój (Solec-Zdrój, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Solec-ZdrójSolec-Zdrój, Świętokrzyskie (powiat Buski →)opublikowano 5 lipca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 382 869 zł
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Solec-Zdrój

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010754

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 Maja 10

1.4.2.)Miejscowość

Solec-Zdrój

1.4.3.)Kod pocztowy

28-131

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

413776039

1.4.8.)Numer faksu

413776022

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@solec-zdroj.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.solec-zdroj.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0a284551-f8f1-11eb-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00239497

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-07-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00142055/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dowóz uczniów do placówek szkolnych w roku szkolnym 2021/2022

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia - Dowóz i odwóz dzieci i uczniów do Zespołu Szkół w Solcu-Zdroju oraz
Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie w roku szkolnym 2020/2021,
realizowany w formie zakupu biletów miesięcznych
1. Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów miesięcznych dla uczniów następujących szkół z
terenu Gminy Solec-Zdrój w roku szkolnym 2021/2022:
a) Zespołu Szkół w Solcu-Zdroju – około 129 uczniów i 7 dzieci przedszkolnych,
b) Zespołu Publicznych Placówek Oświatowych w Zborowie – około 116 uczniów i 7 dzieci
przedszkolnych.
2. Liczba uczniów objętych zamówieniem wynosi około 259 w tym 245 uczniowie szkół
podstawowych, 14 dzieci przedszkolne.
3. Liczby uczniów są wielkościami prognozowanymi – mogą ulec zmianie w trakcie realizacji
zamówienia. Nie można podać maksymalnej liczby biletów oraz wskazać kiedy liczba biletów
może ulec zmianie, gdyż decydują o tym indywidualne przypadki losowe, na co Zamawiający nie
ma wpływu.
4. Zamawiający będzie dokonywał zakupu biletów miesięcznych dla uczniów na podstawie
ustawy z dnia 20 czerwca 1992r. o uprawnieniach do ulgowych przejazdów środkami
publicznego transportu zbiorowego (Dz.U. z 2018 r. poz. 295 ze zm).
5. Faktury za zakup biletów na poszczególne miesiące będą wystawiane na gminę.
6. Kursy pojazdów przystosowanych do przewozu osób będą odbywały się w dni nauki szkolnej
zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2021/2022 Ministerstwa Edukacji Narodowej.
7. Przewidywane godziny dowozu uczniów do szkół: od 6.50 do 8.00 (zajęcia w szkołach będą rozpoczynać się o godzinie 8.00).
8. Przewidywane godziny odwozu: od 12.40 do 15.20. Godziny odwozu uczniów mogą ulec
zmianie w poszczególnych szkołach.
9. Wykonawca ustali z Zamawiającym szczegółowy rozkład jazdy pojazdów przystosowanych do
przewozu osób do poszczególnych szkół i rozwiesi go na wyznaczonych przystankach.
10. Harmonogram przywozu uczniów do poszczególnych szkół:
Piasek Mały (19) – Kolonia Zagajów (10) – Zagajów (11) – Chinków (2) – Strażnik (8) – Solec-
Zdrój szkoła (50)
Piestrzec (52) – Zborów szkoła (52)
Sułkowice (15) – Kików (14) – Zborów szkoła (29)
Zagaje Kik. (2) – Kików (21) – Zborów szkoła (23) - Włosnowice (12) – Solec szkoła (4) –
Zborów szkoła (8)
Zagórzany (2) – Wełnin (39) – Solec-Zdrój szkoła (41)
Zielonki (9) – Ludwinów (9) – Świniary (23) – Solec-Zdrój szkoła (41)
Magierów (4) – Żuków (7) – Zborów szkoła (11)
11. Harmonogram odwozu uczniów z poszczególnych szkół:
12:40 Solec-Zdrój szkoła (21) – Piasek Mały (10) – Kolonia Zagajów (4) – Zagajów (6) –
Chinków (0) – Strażnik (1)
14.20 Solec-Zdrój szkoła (29) – Piasek Mały (9) – Kolonia Zagajów (6) – Zagajów (5) – Chinków
(2) – Strażnik (7)
13:05 Zborów szkoła (24) – Piestrzec (24)
14.50 Zborów szkoła (28) – Piestrzec (28)
12.40 Zborów szkoła (22) – Kików (14) – Sułkowice (8)
14:20 Zborów szkoła (38) – Solec szkoła (4) –Włosnowice (12) – Kików (21) – Zagaje Kikowskie
(2) - Sułkowice (7)
14.50 Solec-Zdrój szkoła (28) – Wełnin (26) – Zagórzany (2)
12.40 Solec-Zdrój szkoła(29) – Wełnin (13) – Zielonki (4) – Ludwinów (6) – Świniary (6)
14.20 Solec-Zdrój szkoła (25) – Zielonki (5) – Ludwinów (3) – Świniary (17)
14.50 Zborów szkoła (11) – Magierów (4) – Żuków (7)
12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i harmonogram dowozów do szkół i odwozów
zawiera Tom III SWZ.
13. Wykonawca winien zatrudnić kierowców do w/w przedmiotu zamówienia o odpowiednich
kwalifikacjach zawodowych, wymaganych przepisami prawa.
14. Wykonawca zobowiązany jest do zatrudnienia opiekunów w każdym pojeździe dowożącym
uczniów do szkół. Funkcji opiekuna nie może pełnić kierowca pojazdu. Opiekę nad dziećmi
może sprawować osoba pełnoletnia niekarana, nie figurująca w Rejestrze Sprawców
Przestępstw na Tle Seksualnym (publicznym i z dostępem ograniczonym), przeszkolona w
zakresie bhp.

3.9.)Główny kod CPV

60112000-6 - Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2021-09-01 do 2022-06-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe NED Damian Chmura

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6422694577

4.3.3.)Ulica

ul. Słoneczna

4.3.4.)Miejscowość

Solec-Zdrój

4.3.5.)Kod pocztowy

28-131

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

238280,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00169894/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-06-30

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

228528,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60112000-6Usługi w zakresie publicznego trans…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
382 869 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
199 301 zł656 309 zł
Rozstęp międzykwartylowy
457 009 zł
Źródło próbki
CPV 60112000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
199 301 zł
Mediana
382 869 zł
Górny kwartyl
656 309 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Solec-Zdrój prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Solec-Zdrój.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60112000-6 (Usługi w zakresie publicznego transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.