ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usług transportu medycznego podstawowego i specjalistycznego na rzecz Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie

Zamawiający Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Świadczenie usług transportu medycznego podstawowego i specjalistycznego na rzecz…”. Termin składania ofert minął 8 lipca 2022, 10:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 273 224 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
8 lipca 2022, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Czas dojazdu20%dysponowanie samochodami o napędzie ekologicznym (elektrycznym, hybrydowym) oraz samochoda20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    01 lipca 2022

    Termin ofert: 8 lipca 2022 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    01 września 2022

    3 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 60%, Czas dojazdu 20%, Dysponowanie samochodami o napędzie ekologicznym (elektrycznym, hybrydowym) oraz samochoda 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usług transportu medycznego podstawowego i specjalistycznego na rzecz Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012298823

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Aleja Solidarności 67

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-401

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpitalpraski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpitalpraski.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług transportu medycznego podstawowego i specjalistycznego na rzecz Szpitala Praskiego p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c14b978f-f927-11ec-8000-d680d39e541a

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00235396

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-07-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00024430/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.6 Transport chorych - podstawowy

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.szpitalpraski.pl/

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

https://szpitalpraski.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalpraski/demand/notice/public/current/list? USER_MENU_HOVER=currentNoticeList.

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

Zgodnie z SWZ

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

3.15.)RODO (obowiązek informacyjny)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. w Warszawie, Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIIIU wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000468274, kapitał zakładowy 19.355.000 zł, NIP: 1132866688, REGON: 012298823;
2) kontakt z inspektorem ochrony danych osobowych w Szpitalu Praskim wyłącznie drogą pisemną: IOD@szpitalpraski.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO
w celu związanym z postępowaniem o udzielenie zamówienia publicznego nr ZP/17/TRANSPORT_STACJA_DIALIZ/2022/BZP, trybie podstawowym bez możliwości negocjacji zgodnie z art. 275 pkt 1 Ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych;

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

ZP/24/TRANSPORT MEDYCZNY/2022/BZP

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Tak

4.1.9.)Liczba części

2

4.1.10.)Ofertę można składać na wszystkie części
4.1.11.)Zamawiający ogranicza liczbę części zamówienia, którą można udzielić jednemu wykonawcy

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przewóz osób w ramach transportu medycznego – podstawowy (P). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Załączniku nr 2 SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy), stanowiący integralną część Załącznika nr 1 do SWZ, Załączniku nr 3 do SWZ (Opis przedmiotu zamówienia) oraz Załączniku nr 7a,7b (Postanowienia umowne - projekt).

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas dojazdu

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

dysponowanie samochodami o napędzie ekologicznym (elektrycznym, hybrydowym) oraz samochodami z instalacją LPG, które będą wykorzystane do realizacji przedmiotu zamówienia

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przewóz osób w ramach transportu medycznego – specjalistyczny (S). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w następujących załącznikach do SWZ: Załączniku nr 2 SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy), stanowiący integralną część

4.2.6.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Nie

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-12-31

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

Zgodnie z SWZ

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Procentowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Kryterium ceny oraz kryteria jakościowe

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

60

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

Czas dojazdu

4.3.6.)Waga

20

4.3.4.)Rodzaj kryterium

inne.

4.3.5.)Nazwa kryterium

dysponowanie samochodami o napędzie ekologicznym (elektrycznym, hybrydowym) oraz samochodami z instalacją LPG, które będą wykorzystane do realizacji przedmiotu zamówienia

4.3.6.)Waga

20

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Tak

5.2.)Fakultatywne podstawy wykluczenia

Art. 109 ust. 1 pkt 4

Art. 109 ust. 1 pkt 5

Art. 109 ust. 1 pkt 7

Art. 109 ust. 1 pkt 8

Art. 109 ust. 1 pkt 10

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

a) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku,
b) kompetencji lub uprawnień do prowadzenia określonej działalności zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – warunek ten zostanie spełniony, jeśli Wykonawca wykaże, że posiada:
a) aktualny wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem daty składania ofert Rejestr Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą ( Księga Rejestrowa) - dotyczy części 1 i 2 ,
b) aktualne zezwolenie wydane przez Ministra właściwego do spraw wewnętrznych i administracji ( lub Ministra właściwego do spraw wewnętrznych) na uprzywilejowanie w ruchu ( art. 53 ust 1 pkt 12 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku prawo o ruchu drogowym ( Dz. U. z 1997 roku nr 98 poz. 602 z późn. zm.) dla min. 1 karetki z zespołem specjalistycznym (S) oraz min. 1 karetki z zespołem podstawowym (P) dla zgłoszonych przez Wykonawcę w ofercie - dotyczy części 1 i 2.

c) sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie stawia szczególnych wymagań w zakresie spełniania tego warunku,

d) zdolności technicznej lub zawodowej:

- w zakresie posiadania doświadczenia (dotyczy Części 1): Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia tego warunku, aby Wykonawca w okresie ostatnich trzech lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonuje, minimum 1 (jedną) główną usługę odpowiadającą swoim rodzajem usłudze stanowiącej przedmiot zamówienia wraz z podaniem jej wartości, wyspecyfikowania przedmiotu zamówienia, daty wykonania, podmiotu na rzecz którego została wykonana oraz załączeniem dowodów, określających czy usługa została wykonana lub jest wykonywana należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego były wykonywane.
Wartość usługi, o której mowa powyżej nie może być niższa niż 200 000,00 PLN brutto,
W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert.
W przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych, które nadal są wykonywane, jeżeli z uzasadnionej przyczyny, o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – to w takiej sytuacji jest zobowiązany do złożenia odpowiedniego oświadczenia w sprawie, z zastrzeżeniem równoczesnego opisu, pozwalającego na bezsprzeczne stwierdzenie przez Zamawiającego o jej należytej realizacji.
- w zakresie potencjału osobowego: Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia tego warunku, aby Wykonawca dysponował osobami z odpowiednimi kwalifikacjami zgodnymi z Opisem przedmiotu zamówienia, w takiej ilości aby zabezpieczyć prawidłowe wykonanie przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części – dotyczy części 1 i 2 - Wykonawca składa oświadczenie na druku własnym,
- w zakresie posiadania potencjału technicznego: Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełniania tego warunku, aby Wykonawca dysponował min. 1 karetką z zespołem podstawowym (P) i min. 1 karetką z zespołem specjalistycznym (S) - dotyczy części 1 i 2 - Wykonawca składa oświadczenie na druku własnym.

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

wstępnego spełniania warunków udziału w postępowaniu oraz
- w celu wykazania braku podstaw do wykluczenia Wykonawca składa aktualne na dzień składania ofert oświadczenie – zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ.
- oświadczenie Wykonawcy w zakresie art. 108 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp, o braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej, w rozumieniu ustawy z dnia 16.02.2007 r. o ochronie konkurencji i konsumentów (Dz.U z 2021, poz. 275 z późn zm., t.j. z dnia 2021.02.11), z innym Wykonawcą, który złożył odrębną ofertę, ofertę częściową lub wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, albo oświadczenia o przynależności do tej samej grupy kapitałowej wraz z dokumentami lub informacjami potwierdzającymi przygotowanie oferty, oferty częściowej lub wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu niezależnie od innego wykonawcy należącego do tej samej grupy kapitałowej - Załącznik nr 6 do SWZ;
- odpis lub informacja z Krajowego Rejestru Sądowego lub z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w zakresie art. 109 ust. 1 pkt 4 ustawy Pzp, sporządzonych nie wcześniej niż 3 miesiące przed jej złożeniem, jeżeli odrębne przepisy wymagają wpisu do rejestru lub ewidencji

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) wykaz usług wykonanych, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych również wykonywanych, w okresie ostatnich 3 latach przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzania działalności jest krótszy - w tym okresie, wraz z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów na rzeczy których zostały wykonane wraz z załączeniem dowodów określających czy te usługi zostały wykonane lub są wykonywane należycie, przy czym dowodami, o których mowa, są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz którego były wykonywane, a w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze Wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów - oświadczenie Wykonawcy; w przypadku świadczeń okresowych lub ciągłych nadal wykonywanych referencje bądź inne dokumenty potwierdzające ich należyte wykonywanie powinny być wydane nie wcześniej niż 3 miesiące przed upływem terminu składania ofert (zaleca się sporządzić wykaz usług zgodnie z Załącznikiem nr 5 do SWZ – Wykaz usług /wzór/. Wartość usługi, o której mowa powyżej nie może być niższa niż 200 000,00 PLN brutto - dotyczy części nr 1,
b) w zakresie posiadania potencjału osobowego - Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia tego warunku, aby Wykonawca dysponował osobami z odpowiednimi kwalifikacjami zgodnymi z Opisem przedmiotu zamówienia, tj. m.in. posiadające aktualne prawo jazdy odpowiedniej kategorii i zaświadczenie o ukończeniu kursu z zakresu pomocy doraźnej- dla kierowcy i sanitariusza). W takiej ilości aby zabezpieczyć prawidłowe wykonanie przedmiotu zamówienia dla poszczególnych części - dotyczy części 1 i 2,
c) w zakresie posiadania potencjału technicznego Zamawiający wymaga na potwierdzenie spełnienia tego warunku, aby Wykonawca Zamawiający dysponował min. 1 karetką z zespołem podstawowym (P) i min. 1 karetką z zespołem specjalistycznym (S) - dotyczy części 1 i 2.

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

a) aktualny wpis wystawiony nie wcześniej niż 6 miesięcy przed upływem daty składania ofert do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą ( Księga Rejestrowa) - dotyczy części 1 i 2,
b) aktualne zezwolenie wydane przez Ministra właściwego do spraw wewnętrznych
i administracji ( lub Ministra właściwego do spraw wewnętrznych) na uprzywilejowanie
w ruchu, o czym mowa w art. 53 ust 1 pkt 12 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 roku prawo o ruchu drogowym ( Dz. U. z 1997 roku nr 98 poz. 602 z późn. zm.)dla min. 1 karetki z zespołem specjalistycznym (S) oraz min. 1 karetki z zespołem podstawowym (P) dla zgłoszonych przez Wykonawcę w ofercie - dotyczy części 1 i 2.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Nie

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

a) oświadczenie wstępne potwierdzające brak podstaw do wykluczenia oraz spełnianie warunków udziału w postępowaniu, zgodnie z Załącznikiem nr 4 do SWZ, w tym oświadczenie zgodnie ze wzorem stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ,
b) pełnomocnictwo do reprezentowania wszystkich Wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, ewentualnie umowa o współdziałaniu,
z której będzie wynikać przedmiotowe pełnomocnictwo. Pełnomocnik może być ustanowiony do reprezentowania Wykonawców w postępowaniu albo reprezentowania w postępowaniu i zawarcia umowy,
c) pełnomocnictwo do podpisania oferty - o ile uprawnienie do podpisania oferty
nie wynika z innych dokumentów złożonych wraz z ofertą,

Oświadczenie o nie podleganiu wykluczeniu z postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na podstawie art.7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022r o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego - załącznik nr 10

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wymagania zostały określone w SWZ

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Nie

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia

Zgodnie z SWZ i załącznikami

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2022-07-08 10:00

8.2.)Miejsce składania ofert

Zgodnie z SWZ

8.3.)Termin otwarcia ofert

2022-07-08 10:30

8.4.)Termin związania ofertą

do 2022-08-06

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 08.07.2022, 10:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Szpital Praski p.w. Przemienienia Pańskiego Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.