Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
84 419 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów delegowanych do pełnienia służby w sezonowym posterunku Policji w miejscowości Okuninka nad Jeziorem Białym – KPP Włodawa (powiat włodawski)
    Wartość umowy
    84 419 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2Zakwaterowanie wraz z wyżywieniem policjantów delegowanych do pełnienia służby w sezonowym posterunku Policji w miejscowości Białka - KPP Parczew (powiat parczewski)
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena95%Urozmaicenie posiłku5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup usługi zakwaterowania wraz z wyżywieniem policjantów w sezonowych posterunkach Policji w miejscowości Okuninka – KPP Włodawa oraz w miejscowości Białka – KPP Parczew”

Zamawiający Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie (Lublin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup usługi zakwaterowania wraz z wyżywieniem policjantów w sezonowych posterunkach…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 84 419 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w LublinieLublin, Lubelskieopublikowano 1 lipca 2022
Łączna wartość umów
84 419 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 maja 2022

    Termin ofert: 8 czerwca 2022 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    01 lipca 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 84 419,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail