Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
80 870 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz rozdział przyłączy wodociągowych, w podziale na części: Część 4 – wymiana pionów wodnych w budynkach przy ul. A. Walentynowicz 5,5a,5b oraz 7,
    Wartość umowy
    80 870 zł
    4 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz rozdział przyłączy wodociągowych, w podziale na części: Część 5 – rozdział przyłączy wodociągowych w budynkach przy ul. Więckowskiego 3,6 oraz
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz rozdział przyłączy wodociągowych, w podziale na części: część 4 oraz część 5

Zamawiający Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o. (Szczecin, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 80 870 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
80 870 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,8 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    29 kwietnia 2022

    Termin ofert: 16 maja 2022 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    28 czerwca 2022

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 80 869,88 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811015666

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Bohaterów Getta Warszawskiego 1a

1.5.2.)Miejscowość

Szczecin

1.5.3.)Kod pocztowy

70-302

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL424 - Miasto Szczecin

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@stbs.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://stbs.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/stbs

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz rozdział przyłączy wodociągowych, w podziale na części: część 4 oraz część 5

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-222613ab-c7a3-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00226804

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00141642/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Tp 22/DZE/2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz rozdział przyłączy wodociągowych, w podziale na części:

Część 4 – wymiana pionów wodnych w budynkach przy ul. A. Walentynowicz 5,5a,5b oraz 7,7a

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

107581,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji oraz rozdział przyłączy wodociągowych, w podziale na części: Część 5 – rozdział przyłączy wodociągowych w budynkach przy ul. Więckowskiego 3,6 oraz ul. Monte Cassino 40

4.5.3.)Główny kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

4.5.5.)Wartość części

27300,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80869,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

216000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

80869,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Legat Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Krzysztof Cilsdorf

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Legat Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Danuta Cilsdorf

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8511327887

7.3.3)Ulica

Niemcewicza 13a/3

7.3.4)Miejscowość

Szczecin

7.3.5)Kod pocztowy

71-553

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.3.9.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Prowarm Sp. z o. o. - nadzór kierownika robót

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-06-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80869,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

120 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp unieważnia część 5 postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie podstawowym na wykonanie wymiany pionów i poziomów wodnych wody zimnej, ciepłej wody użytkowej i cyrkulacji, z uwagi na fakt, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, a Zamawiający nie może tej kwoty zwiększyć

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

48600,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

82620,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45330000-9Roboty instalacyjne wodno-kanalizac…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 073 zł
Próbka: 28 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
196 506 zł667 968 zł
Rozstęp międzykwartylowy
471 462 zł
Źródło próbki
CPV 45330000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
196 506 zł
Mediana
342 073 zł
Górny kwartyl
667 968 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.