Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
180 810 zł
Umowa zawarta
26 maja 2022
Okres realizacji
56 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

RD/ZP/41/22 „Zakup i dostawa blankietów Elektronicznej Legitymacji Studenckiej dla Politechniki Poznańskiej „

Zamawiający Politechnika Poznańska (Poznań, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „RD/ZP/41/22 Zakup i dostawa blankietów Elektronicznej Legitymacji Studenckiej dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Wave Print Solution Remigiusz Montwiłł. Wartość umowy: 180 810 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Politechnika PoznańskaPoznań, Wielkopolskieopublikowano 24 czerwca 2022
Wartość umowy
180 810 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Wykonawcapostępowaniu na zakup blankietów Elektronicznej Legitymacji Studenckiej dla Politechniki Poznańskiej wybrano ofertę firmy Wave Print Solution Remigiusz Montwiłł z Gdyni.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 180 810,00 zł (umowę zawarto 26 maja 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 56 dni.

  • 5

    Tryb udzielenia zamówienia był podstawowy, zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Politechnika Poznańska

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Zamowień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001608

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5

1.5.2.)Miejscowość

Poznań

1.5.3.)Kod pocztowy

60-965

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL415 - Miasto Poznań

1.5.7.)Numer telefonu

61 6653538

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.nowicka@put.poznan.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.put.poznan.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://info.put.poznan.pl/zamowienia

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

RD/ZP/41/22 „Zakup i dostawa blankietów Elektronicznej Legitymacji Studenckiej dla Politechniki Poznańskiej „

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e562794b-c534-11ec-b879-9a86e5ac3946

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00222791

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-06-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00134948/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RD/ZP/41/22

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa blankietów Elektronicznej Legitymacji Studenckiej dla Politechniki Poznańskiej

4.5.3.)Główny kod CPV

30237131-6 - Karty elektroniczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79820000-8 - Usługi związane z drukowaniem

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

180810 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

180810 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

180810 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Wave Print Solution Remigiusz Montwiłł

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5791463229

7.3.3)Ulica

Ul. Radosna 1B/2

7.3.4)Miejscowość

Gdynia

7.3.5)Kod pocztowy

81-578

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-05-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

180810 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

56 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Politechnika Poznańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Poznań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 180 810 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30237131-6 (Karty elektroniczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Wave Print Solution Remigiusz Montwiłł (Gdynia). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.