Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Roboty budowlane Remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw

Zamawiający Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Roboty budowlane Remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w JaworznieJaworzno, Śląskieopublikowano 22 czerwca 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255370

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Grunwaldzka 33

1.4.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.4.3.)Kod pocztowy

43-600

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.4.7.)Numer telefonu

32/ 6181651

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.jaworzno.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaworzno.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6959d3b7-9ee0-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.3.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00219407

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2022-06-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00081604/01

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlane
Remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw jako wykonanie zastępcze za Wykonawcę obiektu, objętego gwarancją Wykonawcy.
2. Zakres robót, obejmuje w szczególności:
1) Wymianę nawierzchni żwirowo-żywicznej, w tym:
▪ rozbiórka istniejącej nawierzchni żwirowo-żywicznej do powierzchni betonu jamistego z osiągnięciem grubości 4-6 cm powierzchni nowego nadkładu;
▪ oczyszczenie oraz utylizacja zdemontowanej powierzchni;
▪ nałożenie masy szczepnej (gruntownie) powierzchni betonu jamistego z powierzchnią żwirową;
▪ montaż nawierzchni żwirowo-żywicznej o grubości 4-6cm na bazie kruszywa łamanego granitowego fr. 2-5 mm oraz żywicy poliuretanowej z zastosowaniem tzw "pasty" UV;
▪ obróbka nakładanej nawierzchni przy istniejących krawędziach innych powierzchni.
Powierzchnia całkowita nawierzchni – 1028,59 m2.
2) Naprawę nawierzchni antypoślizgowej fosy:
◦ demontaż nawierzchni wraz z utylizacją nawierzchni antypoślizgowej;
◦ układanie masy szczepnej (gruntowanie);
◦ zabezpieczenie istniejącego oświetlenia oraz odpływów fosy;
◦ natrysk emulsji poliuretanowej antypoślizgowej z granulatem gumowym Powierzchnia całkowita nawierzchni – 73,40 m2.

3.8.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2022-04-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

do 2022-05-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

FADRO Aleksandra Świątek

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

AMD Sport Sp.z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5512194524

4.3.3.)Ulica

ul. Wadowicka 20,

4.3.4.)Miejscowość

Głębowice

4.3.5.)Kod pocztowy

32-608

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

319500,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2022/BZP 00132885/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2022-05-31

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

W związku z wystąpieniem niekorzystnych warunków atmosferycznych w dniach 24 i 25 maja br. (opady deszczu) oraz prognozami na dni od 27 maja do 4 czerwca, które uniemożliwiają prowadzenie prac związanych z ułożeniem nawierzchni żwirowo- żywicznej i natrysku powierzchni poliuretanowej EPDM fosy na terenie Wodnego Placu Zabaw.

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

zmiana terminu zakończenia prac do 11.06.2022r. (pierwotny termin zakończenia realizacji zamówienia do 31.05.2022r.)

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.