Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: AMD Sport Sp.z o.o

Wartość umowy
319 500 zł
Umowa zawarta
22 kwietnia 2022
Okres realizacji
do 31 maja 2022
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 319 500 zł – 600 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Roboty budowlane Remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw

Zamawiający Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Roboty budowlane Remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw”, wybierając ofertę wykonawcy FADRO Aleksandra Świątek. Wartość umowy: 319 500 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w JaworznieJaworzno, Śląskieopublikowano 25 kwietnia 2022
Wartość umowy
319 500 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: FADRO Aleksandra Świątek (Głębowice), wspólnie z: AMD Sport Sp.z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 319 500,00 zł (umowę zawarto 22 kwietnia 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 319 500,00 zł do 600 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276255370

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Grunwaldzka 33

1.5.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.5.3.)Kod pocztowy

43-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

32/ 6181651

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.jaworzno.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jaworzno.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

http://www.bip.jaworzno.pl/m,19327,zamowienia-powyzej-130-000-zlotych.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Roboty budowlane
Remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6959d3b7-9ee0-11ec-baa2-b6d934483bfb

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00132885

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-04-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00001898/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.7 Remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw w Jaworznie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00081604/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZPU.271.1.2.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

261000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni Wodnego Placu Zabaw jako wykonanie zastępcze za Wykonawcę obiektu, objętego gwarancją Wykonawcy.
2. Zakres robót, obejmuje w szczególności:
1) Wymianę nawierzchni żwirowo-żywicznej, w tym:
▪ rozbiórka istniejącej nawierzchni żwirowo-żywicznej do powierzchni betonu jamistego z osiągnięciem grubości 4-6 cm powierzchni nowego nadkładu;
▪ oczyszczenie oraz utylizacja zdemontowanej powierzchni;
▪ nałożenie masy szczepnej (gruntownie) powierzchni betonu jamistego z powierzchnią żwirową;
▪ montaż nawierzchni żwirowo-żywicznej o grubości 4-6cm na bazie kruszywa łamanego granitowego fr. 2-5 mm oraz żywicy poliuretanowej z zastosowaniem tzw "pasty" UV;
▪ obróbka nakładanej nawierzchni przy istniejących krawędziach innych powierzchni.
Powierzchnia całkowita nawierzchni – 1028,59 m2.
2) Naprawę nawierzchni antypoślizgowej fosy:
◦ demontaż nawierzchni wraz z utylizacją nawierzchni antypoślizgowej;
◦ układanie masy szczepnej (gruntowanie);
◦ zabezpieczenie istniejącego oświetlenia oraz odpływów fosy;
◦ natrysk emulsji poliuretanowej antypoślizgowej z granulatem gumowym Powierzchnia całkowita nawierzchni – 73,40 m2.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

600000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

319500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

319500 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
FADRO Aleksandra Świątek

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AMD Sport Sp.z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5512194524

7.3.3)Ulica

ul. Wadowicka 20,

7.3.4)Miejscowość

Głębowice

7.3.5)Kod pocztowy

32-608

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

319500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-05-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 500 zł
Próbka: 1591 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 195 zł1 803 654 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 570 459 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 195 zł
Mediana
550 500 zł
Górny kwartyl
1 803 654 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Jaworzno, Urząd Miejski w Jaworznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 319 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FADRO Aleksandra Świątek (Głębowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.