Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych, spożywczych suchych, bezglutenowych, owoców i warzyw przetworzonych, cukru i jego wyrobów, tłuszczy, ryb przetworzonych i konserwowanych.

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Ostrołęce (Ostrołęka, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych, spożywczych suchych, bezglutenowych,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,9 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Dom Pomocy Społecznej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Ostrołęce

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550465150

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rolna 27

1.4.2.)Miejscowość

Ostrołęka

1.4.3.)Kod pocztowy

07-410

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.4.7.)Numer telefonu

29 760-22-80

1.4.8.)Numer faksu

29 760-22-85

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dps-ostroleka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dps-ostroleka.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a70a5d86-0ed5-11ec-b885-f28f91688073

2.3.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00193532

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2022-06-03

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00170394/01

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa różnych artykułów spożywczych, spożywczych suchych, bezglutenowych, owoców i warzyw przetworzonych, cukru i jego wyrobów, tłuszczy, ryb przetworzonych i konserwowanych.

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 Warzywa i owoce przetworzone

3.8.)Główny kod CPV

15330000-0 - Przetworzone owoce i warzywa

3.9.)Dodatkowy kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2021-09-20

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Hurtownia Sawa Bożena Irena Budżak

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5661082670

4.3.4.)Miejscowość

Ciechanów

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

19826,47 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2021/BZP 00226950/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2022-05-02

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 4 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

Okoliczności, których zamawiający, działając z należytą starannością, nie mógł przewidzieć, w tym inflacja i związany z tym wzrost cen paliw, energii elektrycznej, gazu

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Podwyżki cen artykułów spożywczych spowodowany wzrostem wskaźnika GUS od towarów i usług, inflacja, a także ze skutkami związanymi pandemią
COVID-19 wzrostem cen paliw, gazu, energii elektrycznej.

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Nie

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Tysiąclecia w Ostrołęce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrołęka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15330000-0 (Przetworzone owoce i warzywa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.