Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń biurowych i piwnicznych w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy z podziałem na zadania
Zamawiający Powiat Świdnicki (Świdnica, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń biurowych i piwnicznych…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Dolnośląskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Powiat Świdnicki |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Starostwo Powiatowe w Świdnicy |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 890718308 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Świdnica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 58-100 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL517 - Wałbrzyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 748500400 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | starostwo@powiat.swidnica.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.powiat.swidnica.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-c2695422-7a8e-11ec-beb3-a2bfa38226ab |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2022/BZP 00184349 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2022-05-30 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00030407/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie pomieszczeń biurowych i piwnicznych w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy z podziałem na zadania |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Zadanie nr 1: Remont pomieszczeń biurowych w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 7 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | 2 Zadanie nr 2 | Remont pomieszczeń piwnicznych w budynku Starostwa Powiatowego w Świdnicy przy ul. M. Skłodowskiej – Curie 7. Prace do wykonania w ramach realizacji przedmiotu umowy w zakresie zadania Nr 2 obejmują: I. GARAŻ 1. Miejscowe skucie zmurszałych tynków ścian wraz z wykonaniem nowej wyprawy tynkarskiej (tynk renowacyjny) 2. Przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania wraz pomalowaniem farbami silikatowymi, 3. Wyrównie i wzmocnienie podłoża pod płytki posadzkowe wraz z ułożeniem posadzki z płytek typu GRES wraz z cokolikami, 4. Wymiana oświetlenia na lampy LED, oraz gniazd wtykowych, 5. Wymiana kratki ściekowej, 6. Montaż umywalki wraz z baterią i wykonaniem podejścia dopływowego i odpływowego, II. KORYTARZ DO SCHRONU 1. Wyrównie posadzki (podkład betonowy) wraz z warstwami wyrównującymi i ułożeniem wykładziny obiektowej, 2. Demontaż stalowych drzwi schronowych wraz z ościeżnicami, 3. Przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania wraz z pomalowaniem farbami emulsyjnymi, 4. Oczyszczenie z rdzy elementów metalowych wraz z pomalowaniem farbami antykorozyjnymi, 5. Przebudowa schodów poprzez rozbiórkę części stopni, wykonanie szalowania i betonowania nowych schodów celem wyrównania ich wysokości, 6. Ułożenie wykładziny obiektowej na nowo wykonanych schodach wraz z listwami montowanymi na końcach stopni, 7. Malowanie olejne drzwi, III. POMIESZCZENIE NR 9 1. Przygotowanie powierzchni ścian do malowania wraz pomalowaniem farbami emulsyjnymi, 2. Ułożenie tynku gipsowego na suficie wraz z malowaniem, 3. Malowanie rur i stolarki drzwiowej, 4. Wymiana oświetlenia na LED, 5. Wymiana umywalki wraz z baterią na zlewozmywak montowany na szafce 6. Wyrównie podłoża i ułożenie wykładziny obiektowej na posadzce, KORYTARZ PIWNICA 1. Wyrównie podłoża i ułożenie wykładziny obiektowej na posadzce, 2. Przygotowanie powierzchni ścian i sufitów do malowania wraz pomalowaniem farbami emulsyjnymi, 3. Malowanie stolarki drzwiowej, 4. Wymiana oświetlenia na LED. UWAGA: Podstawowym materiałem do wykonania robót posadzkarskich jest wykładzina obiektowa, rulonowa z tworzywa sztucznego bez warstwy izolacyjnej rulonowa - elastyczna, wielowarstwowa z przezroczystą warstwą użytkową. Odporna na działanie mikroorganizmów (bakterii i grzybów). Klasa antypoślizgowości R-10. Klasa ścieralności T. Elektrostatyczna. Odporna na wygniecenia. Grubość całkowita min. 2,0 mm, grubość warstwy użytkowej min. 0,8 mm zgrzewana prętami PCV. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45000000-7 - Roboty budowlane |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-03-02 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Usługi Ogólnobudowlane Arkadiusz Broński, Wiśniowa 11, 58-100 Świdnica |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8841098361 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Wiśniowa 11 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 58-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 36900,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00072506/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-05-10 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 36900,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.