Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Drezdenko

Zamawiający Gmina Drezdenko (Drezdenko, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Drezdenko”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina DrezdenkoDrezdenko, Lubuskie (powiat Strzelecko-drezdenecki →)opublikowano 26 kwietnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 714 920 zł
Konkurencyjność
~2,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Drezdenko

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 210966757

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Warszawska 1

1.4.2.)Miejscowość

Drezdenko

1.4.3.)Kod pocztowy

66-530

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL431 - Gorzowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@drezdenko.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.drezdenko.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-99c8097b-4797-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00134549

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-04-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00272200/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Zimowe utrzymanie dróg na terenie miasta i gminy Drezdenko

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Zimowe utrzymanie dróg na terenie gminy I (sołectwa Kijów, Goszczanowo, Duraczewo, Goszczanówko, Goszczanowiec, Zielątkowo, Gościm, Bagniewo, Trzebicz, Trzebicz Nowy, Osów, Lubiatów)
8. Przedmiot części II zamówienia obejmuje:
1) Odśnieżanie dróg wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy,
2) Odśnieżanie wraz z posypywaniem materiałem uszorstniającym dróg wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy,
3) Posypywanie dróg wraz z zatokami oraz przystankami autobusowymi na terenie gminy materiałem uszorstniającym,
4) Likwidacja gołoledzi mieszanką piaskowo-solną,
5) Odśnieżanie i posypywanie mieszanką piaskowo-solną chodników oraz terenu przy salach wiejskich. Zakres prac obejmuje chodniki i teren przy salach wiejskich w Goszczanowie – 40 m2, Goszczanowcu – 30 m2, Gościmiu – 30 m2, Trzebiczu – 30 m2 i Osowie – 120 m2. Zamawiający na bieżąco będzie określał dokładny teren do odśnieżenia / posypania przy w/w salach wiejskich. Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia do odśnieżania / posypywania dodatkowego terenu.
9. Zamawiający dopuszcza możliwość zlecenia do odśnieżania / posypywania dodatkowego terenu.
10. Szczegółowy opis wykonywania przedmiotu zamówienia zawiera wzór umowy.

3.9.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-30

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-03-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PUH PROMAT bis Anna Rój

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 595 100 24 84

4.3.3.)Ulica

Niepodległości 10

4.3.4.)Miejscowość

Drezdenko

4.3.5.)Kod pocztowy

66-530

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

64772,40 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00331919/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-03-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

48723,46 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Drezdenko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Drezdenko.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.