Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek oświatowych Powiatu Głogowskiego

Zamawiający Powiat Głogowski (Głogów, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat GłogowskiGłogów, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 12 kwietnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Głogowski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647216

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sikorskiego 21

1.4.2.)Miejscowość

Głogów

1.4.3.)Kod pocztowy

67-200

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rz@powiat.glogow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.glogow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8ab0f417-3657-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00119166

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-04-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00247861/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek oświatowych Powiatu Głogowskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek oświatowych Powiatu Głogowskiego, tj. Technikum nr 2 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Głogowie, ul. Perseusza 5, 67-200 Głogów. Rodzaj pomocy dydaktycznych: 1)Laptop wraz ze sprzętem umożliwiającym przetwarzanie wizerunku i głosu przez ucznia lub nauczyciela w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji audiowizualnej 1 szt., 2) Tablica interaktywna z projektorem 1 szt., 3) Tablica interaktywna bez projektora 1 szt . Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1a do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

38652100-1 - Projektory

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2021-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Aktywnie w szkole Michał Grandyberg

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8272252205

4.3.3.)Ulica

ul. Zwady 11D

4.3.4.)Miejscowość

Błaszki

4.3.5.)Kod pocztowy

98-235

4.3.6.)Województwo

łódzkie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

12177,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00004233/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

12177,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Głogowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głogów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.