Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek oświatowych Powiatu Głogowskiego

Zamawiający Powiat Głogowski (Głogów, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat GłogowskiGłogów, Dolnośląskie (powiat Głogowski →)opublikowano 12 kwietnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Głogowski

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390647216

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Sikorskiego 21

1.4.2.)Miejscowość

Głogów

1.4.3.)Kod pocztowy

67-200

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

rz@powiat.glogow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiat.glogow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8ab0f417-3657-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00119151

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-04-12

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00247861/02

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek oświatowych Powiatu Głogowskiego

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa pomocy dydaktycznych w ramach Rządowego programu „Aktywna tablica” dla jednostek oświatowych Powiatu Głogowskiego, tj. Specjalna Szkoła Podstawowa w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. M. Konopnickiej w Zespole Placówek Szkolno-Wychowawczych w Głogowie, ul. Sportowa 1, 67-200 Głogów. Rodzaj pomocy dydaktycznych: Interaktywny monitor dotykowy 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 1a do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2021-12-15

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Grupa MAC S.A.,

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6570082245

4.3.3.)Ulica

ul. Witosa 76

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-561

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

15900,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00004233/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

15900,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Głogowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Głogów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 32322000-6 (Urządzenia multimedialne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.