Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
14 760 zł
Umowa zawarta
20 grudnia 2021
Okres realizacji
od 1 stycznia 2022 do 31 grudnia 2022
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 9225 zł – 14 760 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 60% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie lub lata praktyki zawodowej osoby wyznaczonej do świadczenia pomocy prawnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług prawniczych w 2022 roku.

Zamawiający Zarząd Dróg Miejskich (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług prawniczych w 2022 roku”, wybierając ofertę wykonawcy LOYS Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Grzywacka. Wartość umowy: 14 760 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Zarząd Dróg MiejskichWarszawa, Mazowieckieopublikowano 11 kwietnia 2022
Wartość umowy
14 760 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 listopada 2021

    Termin ofert: 17 listopada 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    11 kwietnia 2022

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LOYS Kancelaria Radcy Prawnego Katarzyna Grzywacka (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 14 760,00 zł (umowę zawarto 20 grudnia 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 9 225,00 zł do 14 760,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail