Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Pierścień św. Kingi – opracowanie dokumentacji oraz montaż rzeźby wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu

Zamawiający Gmina Miasta Bochnia (Bochnia, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Pierścień św. Kingi – opracowanie dokumentacji oraz montaż rzeźby wraz z…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miasta BochniaBochnia, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 1 kwietnia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcę

    11 lutego 2022

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wykonanie umowyBieżące

    01 kwietnia 2022

    1 wykonawca
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIASTA BOCHNIA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851661033

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Kazimierza Wielkiego 2

1.4.2.)Miejscowość

Bochnia

1.4.3.)Kod pocztowy

32-700

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.4.7.)Numer telefonu

014 61-49-100

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

umb@um.bochnia.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bochnia.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c2c63e86-899f-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00106860

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-04-01

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Pierścień św. Kingi – opracowanie dokumentacji oraz montaż rzeźby wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie i montaż rzeźby plenerowej na działce ewidencyjnej nr 6107 w Bochni w ramach zadania pn. „Pierścień św. Kingi – opracowanie dokumentacji oraz montaż rzeźby wraz z zagospodarowaniem przyległego terenu”.

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i montaż obiektu małej architektury w miejscu publicznym
- rzeźby plenerowej na działce nr 6107 w Bochni.
Rzeźba plenerowa ma przedstawiać postaci Księżnej Kingi, Księcia Bolesława Wstydliwego oraz górnika
podającego Księżnej bryłę soli z pierścieniem. W parterze rzeźby znajdować się mają przedmioty
związane z pracami w kopalni soli, np.: kaganek, łopatę, kilof, wiadro, sznur itp.
Rzeźba ma:
− mieć wysokość około 310 cm (wraz z cokołem ok. 370 cm),
− być umieszczona na cokole z betonu architektonicznego o wysokości do 60 cm i średnicy około
200cm,
− być wykonana z brązu z wyjątkiem bryły soli, która ma zostać wykonana z materiałów
imitujących bryłę soli,
− być mocowana (kotwiona) w gruncie punktowo (4-5 punktów), tak aby jak najmniej ingerować w
grunt działki nr 6107 i aby umożliwić łatwy demontaż rzeźby wraz z cokołem.

3.9.)Główny kod CPV

92312230-2 - Usługi świadczone przez rzeźbiarzy

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2022-03-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Czesław Dźwigaj wspólnik spółki cywilnej pod nazwą „ART -MEA” s.c. Czesław Dźwigaj Małgorzata Pichler

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Małgorzatą Pichler wspólnik spółki cywilnej pod nazwą „ART -MEA” s.c. Czesław Dźwigaj Małgorzata Pichler

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9441866526

4.3.3.)Ulica

ul. Krakowska 81A

4.3.4.)Miejscowość

Rząska

4.3.5.)Kod pocztowy

30-199

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

540000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2022/BZP 00054360/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-03-15

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

540000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92312230-2Usługi świadczone przez rzeźbiarzy
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasta Bochnia prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Bochnia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92312230-2 (Usługi świadczone przez rzeźbiarzy). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.