Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
173 650 zł
Umowa zawarta
18 marca 2022
Okres realizacji
od 5 czerwca 2022 do 9 czerwca 2022
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 173 650 zł – 346 950 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Standard oferowanego hotelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Krajowa Konferencja Elektroniki - usługa hotelowa- powtórne

Zamawiający Uniwersytet Morski w Gdyni (Gdynia, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Krajowa Konferencja Elektroniki - usługa hotelowa- powtórne”, wybierając ofertę wykonawcy Hotel Jan Janina Kroplewska. Wartość umowy: 173 650 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Uniwersytet Morski w GdyniGdynia, Pomorskieopublikowano 23 marca 2022
Wartość umowy
173 650 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hotel Jan Janina Kroplewska (Darłowo).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 173 650,00 zł (umowę zawarto 18 marca 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 173 650,00 zł do 346 950,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 5 czerwca 2022 r. do 9 czerwca 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Morski w Gdyni

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000145112

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Morska 81-87

1.5.2.)Miejscowość

Gdynia

1.5.3.)Kod pocztowy

81-225

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

55-86-421

1.5.8.)Numer faksu

7412250

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zampubl@umg.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umg.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.umg.edu.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Krajowa Konferencja Elektroniki - usługa hotelowa- powtórne

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b94412b7-908c-11ec-94c8-de8df8ed9da1

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00095097

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-03-23

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00010973/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 usługi hotelarskie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00061266/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CRZP/21/2022/AZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

594024,51 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

110000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja Krajowej Konferencji Elektroniki.

4.5.3.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

173650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

346950,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

173650 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel Jan Janina Kroplewska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8391003916

7.3.3)Ulica

Słowiańska

7.3.4)Miejscowość

Darłowo

7.3.5)Kod pocztowy

76-150

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

173650 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2022-06-05 do 2022-06-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Morski w Gdyni prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdynia.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 173 650 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hotel Jan Janina Kroplewska (Darłowo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.