ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu wraz z zjeżdżalnią, wodnym placem zabaw dla dzieci, zapleczem sanitarnym i technicznym obiektem kubaturowym w m Biała Niżna

Zamawiający Gmina Grybów (Grybów, Małopolskie) prowadził postępowanie „Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu wraz z…”. Termin składania ofert minął 23 lutego 2022, 11:00. Wadium: 100 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GrybówGrybów, Małopolskie (powiat Nowosądecki →)opublikowano 7 lutego 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Wadium
100 000 zł
Termin składania ofert
23 lutego 2022, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena80%Okres rękojmi i gwarancji jakości20%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    07 lutego 2022

    Termin ofert: 23 lutego 2022 11:00
  2. Wynik postępowania

    02 marca 2022

    5 ofert
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 80%, Okres rękojmi i gwarancji jakości 20%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Budowa ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej – budowa otwartego basenu wraz z zjeżdżalnią, wodnym placem zabaw dla dzieci, zapleczem sanitarnym i technicznym obiektem….

  • 3

    RyzykoWadium: 100 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail