ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Likwidacja obiektów budowlanych szybu Jas VI wraz z infrastrukturą przynależną dla SRK S.A. Oddział KWK „Jas-Mos – Jastrzębie III” Ruch „Jas-Mos".

Zamawiający Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A. (Bytom, Śląskie) prowadził postępowanie „Likwidacja obiektów budowlanych szybu Jas VI wraz z infrastrukturą przynależną dla SRK…”. Termin składania ofert minął 17 lutego 2022, 09:00. Wadium: 27 000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A.Bytom, Śląskieopublikowano 24 stycznia 2022
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 890 308 zł
Wadium
27 000 zł
Termin składania ofert
17 lutego 2022, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~5,2 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Likwidacja obiektów budowlanych szybu Jas VI wraz z infrastrukturą przynależną dla SRK S.A. Oddział KWK „Jas-Mos – Jastrzębie III” Ruch „Jas-Mos.

  • 3

    RyzykoWadium: 27 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail