Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko etap II

Zamawiający Nadleśnictwo Miastko (Pasieka, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko etap II”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Nadleśnictwo MiastkoPasieka, Pomorskieopublikowano 11 stycznia 2022
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 549 477 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

NADLEŚNICTWO MIASTKO

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770528319

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

14a

1.4.2.)Miejscowość

Pasieka

1.4.3.)Kod pocztowy

77-200

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.4.7.)Numer telefonu

598573201

1.4.8.)Numer faksu

59 857 22 64

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

miastko@szczecinek.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://miastko.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Skarb Państwa - Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Miastko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cc300f5f-2c20-11ec-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00012685

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2022-01-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00231918/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko etap II

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są naprawy i konserwacje dróg na terenie Nadleśnictwa Miastko etap II.
Przedmiot zamówienia został podzielony na części:

Część nr 1 zamówienia – Naprawa i konserwacja drogi leśnej nr 111 w leśnictwie Bobęcino oraz utwardzenie gruntu przy miejscu składowania drewna w leśnictwie Niesiłowo odział 759f.
Przedmiot Umowy obejmuje w szczególności:
Część nr 1 zamówienia:
odcinek przewidziany do naprawy obejmuje:
-mechaniczne profilowanie nawierzchni drogi gruntowej wraz z zagęszczeniem podłoża,
-wzmocnienie nawierzchni odcinkami kruszywem łamanym o grubości po zagęszczeniu 10 cm wraz z profilowaniem równiarką aby osiągnąć spadek poprzeczny min. 3% oraz zagęszczenie walcem drogowym i wykonanie odwodnienia,
-wykonanie wodopustów betonowych,
- w razie konieczności miejscowe odtworzenie rowów przydrożnych.

3.9.)Główny kod CPV

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-16

4.2.)Okres realizacji zamówienia

35 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

POLTRANS Marcin Jankowski

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

842-165-35-77

4.3.4.)Miejscowość

Dolno 13

4.3.5.)Kod pocztowy

77-235

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

111132,19 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00281289/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-12-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

111132,19 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
549 477 zł
Próbka: 84 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 535 zł1 739 058 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 433 523 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
305 535 zł
Mediana
549 477 zł
Górny kwartyl
1 739 058 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Miastko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pasieka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.