Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
784 359 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Dostawa wyrobów diagnostycznych z zakresu koagulologii wraz z dzierżawą analizatorów
    Werfen Polska sp.zo.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    614 740 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2wyroby diagnostyczne do modułu tromboelastometru oraz aparatu VerifyNow
    Wartość umowy
    169 139 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 35 ml probówki polistyrenowe 12x75 mm (Polistyrene Round-Bottom Tube) do aparatu Bectona Dickinsona FACS Lyric
    Wartość umowy
    480 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Zestaw do analizy wieloparametrowej i ilościowego określania ludzkich limfocytów T TCR Vß za pomocą cytometrii przepływowej
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Ocena jakościowo - użytkowa40%Cena100%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa wyrobów diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatorów

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa wyrobów diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatorów”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 784 359 zł. Złożono 3 oferty.

Łączna wartość umów
784 359 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,9 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Werfen Polska sp.zo.o. (części 1, 2); DiagMed Grażyna Konecka (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 784 358,82 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000293976

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żołnierska 18

1.5.2.)Miejscowość

Olsztyn

1.5.3.)Kod pocztowy

10-561

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@wss.olsztyn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wss.olsztyn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba3b6426-3d38-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa wyrobów diagnostycznych wraz z dzierżawą analizatorów

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba3b6426-3d38-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00337918

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00019170/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.2.11 Dostawa wyrobów diagnostycznych do wykonywania badań z zakresu biochemii, immunochemii, koagulologii oraz hematoligii wraz z dzierzawą analizatorów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00256755/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DZPZ/333/31TP/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

698624,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa wyrobów diagnostycznych z zakresu koagulologii wraz z dzierżawą analizatorów

4.5.3.)Główny kod CPV

33124130-5 - Wyroby diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

532691 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

wyroby diagnostyczne do modułu tromboelastometru oraz aparatu VerifyNow

4.5.3.)Główny kod CPV

33124130-5 - Wyroby diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

157600 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5 ml probówki polistyrenowe 12x75 mm (Polistyrene Round-Bottom Tube) do aparatu Bectona Dickinsona FACS Lyric

4.5.3.)Główny kod CPV

33124130-5 - Wyroby diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

333 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw do analizy wieloparametrowej i ilościowego określania ludzkich limfocytów T TCR Vß za pomocą cytometrii przepływowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

33124130-5 - Wyroby diagnostyczne

4.5.5.)Wartość części

8000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

614740,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

614740,32 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

614740,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Werfen Polska sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242750591

7.3.3)Ulica

Wolińska 4

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-699

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

614740,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

169138,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169138,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

169138,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Werfen Polska sp.zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

524-27-50-931

7.3.3)Ulica

Wolińska 4

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-699

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

169138,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-12-10 do 2023-12-09

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

479,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

479,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

479,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DiagMed Grażyna Konecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

534-100-06-82

7.3.3)Ulica

Modularna 11A

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-238

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-12-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

479,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-12-10 do 2023-12-09

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na podstawie art.255 pkt.1 ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający unieważnia postepowanie w zakresie części nr 4 . W zakresie powyższej części nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33124130-5Wyroby diagnostyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
843 447 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
343 149 zł1 499 359 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 156 210 zł
Źródło próbki
CPV 33124130· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
343 149 zł
Mediana
843 447 zł
Górny kwartyl
1 499 359 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Olsztynie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olsztyn.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 784 359 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33124130-5 (Wyroby diagnostyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Werfen Polska sp.zo.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.