Wykonanie sieci teleinformatycznej w serwerowni Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu.
Zamawiający Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu (Opole, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Wykonanie sieci teleinformatycznej w serwerowni Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 369 301 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 września 2021
Termin ofert: 30 września 2021 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 października 2021
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
27 grudnia 2021
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000514325 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Piastowska 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Opole |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 45-082 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL524 - Opolski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@opole.uw.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.gov.pl/web/uw-opolski/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-95756468-15e7-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2021/BZP 00330854 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2021-12-27 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00180685/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Wykonanie sieci teleinformatycznej w serwerowni Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Wykonanie sieci teleinformatycznej w serwerowni Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Opolu. Szczegółowy zakres zamówienia stanowią prace w zakresie budowy dróg kablowych, wyposażenia szaf dystrybucyjnych, montażu kabli światłowodowych sieci szkieletowej, budowy i montażu punktów logicznych, okablowania poziomego sieci strukturalnej, instalacji zasilającej punkty logiczne i dystrybucyjne oraz instalacji uziemiającej i wyrównawczej w serwerowni GPD2 budynku głównego Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego 45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-10-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 2 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | STIMO Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 6842508653 |
| 4.3.3.) | Ulica | R. Kaczorowskiego 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Krosno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 38-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 196185,53 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00242067/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2021-12-17 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 196185,53 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).