Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu komunikacyjnego pieszo-jezdnego zlokalizowanego w granicach działki nr 416/11 obręb Montowo w miejscowości Katlewo
Zamawiający Gmina Grodziczno (Grodziczno, Warmińsko-Mazurskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu komunikacyjnego pieszo-jezdnego…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 788 292 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2890, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,3 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
24 września 2021
Termin ofert: 11 października 2021 08:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
22 października 2021
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
20 grudnia 2021
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Grodziczno |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Gmina Grodziczno |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 871118900 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Grodziczno 17a |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Grodziczno |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 13-324 |
| 1.4.4.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL621 - Elbląski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 564729710 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 564729725 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | benia@grodziczno.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.grodziczno.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d8879683-1c62-11ec-b885-f28f91688073 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2021/BZP 00321931 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2021-12-20 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00191495/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Doprowadzenie do należytego stanu technicznego ciągu komunikacyjnego pieszo-jezdnego zlokalizowanego w granicach działki nr 416/11 obręb Montowo w miejscowości Katlewo |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Inwestycja obejmuje przebudowę drogi wewnętrznej, poprzez doprowadzenie do należytego stanu technicznego osiedlowego ciągu komu-nikacyjnego w granicach działki nr 416/11 obręb Montowo w miejscowości Katlewo o długości 163 mb. Przedmiot zamówienia obejmuje realizację, między innymi: roboty przygotowawcze, podbudowę, jezdnię i pobocza. Droga zlokalizowana jest w północno-zachodniej części gminy Grodziczno. Odcinek do realizacji długości 163 m wykonany będzie w jednym etapie robót. Przedmiotowa droga posiada zniszczoną nawierzchnię gruntową o szerokości zmiennej od 3,5 do 4,0 m bez poboczy zarośniętą trawą. Na niewielkiej długości droga biegnie ze spadkiem poprzecznym i skarpą po prawej stronie co powoduje umocnienie krawężnikiem drogowym do poszerzenia drogi. Droga we-wnętrzna na w/w odcinku posiada następujące uzbrojenie podziemne i nadziemne: wodociąg wiejski przebiegający skośnie do drogi nie kolidujący w przebudowie drogi gminnej. Linia telefoniczna podziemna przecinająca drogę w jednym miejscu, nie koliduje w przebudowie drogi. Napowietrzna linia energetyczna, nie koliduje w przebudowie drogi. Nie ingeruje się w istniejącą infrastrukturę podziemną. Odpro-wadzenie wód deszczowych z jezdni odbywać się będzie za pomocą spadków poprzecznych i podłużnych nawierzchni na przyległe pola uprawne. Początek drogi od istniejącego zjazdu w chodniku dla pieszych z DW 538. Przedmiot zamówienia musi zostać wykonany zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową. Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez wykonawcę lub podwy-konawcę osób wykonujących następujące rodzaje czynności niezbędne do realizacji zamówienia: a) wykonywanie prac fizycznych związa-nych z realizacją inwestycji tj. prace związane z układaniem krawężnika i kostki. Zamawiający informuje, że nie wymaga przeprowadzenia wizji lokalnej lub sprawdzenia dokumentów dotyczących zamówienia jakie znajdują się w dyspozycji Zamawiającego, jako warunku złoże-nia ważnej oferty. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-10-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2021-11-30 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Komunalne Przedsiębiorstwo Wielobranżowe w Grodzicznie Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 8771476905 |
| 4.3.3.) | Ulica | Nowe Grodziczno 10A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Grodziczno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 13-324 |
| 4.3.6.) | Województwo | warmińsko-mazurskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 179000,01 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00241770/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2021-11-26 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 179000,01 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.