Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
21 października 2021
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu fotograficznego dla Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

Zamawiający Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu fotograficznego dla Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego…”, wybierając ofertę wykonawcy RIMEX Łukasz Rypień. Złożono 3 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy RIMEX Łukasz Rypień (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000275790

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 121

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

91-726

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@asp.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.asp.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/asp.lodz

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu fotograficznego dla Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cf7bc9f5-22a4-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00298597

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-12-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00122176/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa sprzętu fotograficznego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00199443/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KBZ.261.56.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu fotograficznego na potrzeby Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wskazany jest w załączniku TM-F do SWZ. Parametry techniczne są wymaganiami minimalnymi co oznacza, że Wykonawca może zaoferować modele zgodne z wymaganiami minimalnymi lub modele o lepszych parametrach, nie krótszej gwarancji.
3. Spełnienie minimalnych, wskazanych w załączniku nr TM-F do SWZ wymagań jest obligatoryjne. Niespełnienie wymagań minimalnych wskazanych w załączniku TM-F do SWZ– opis przedmiotu zamówienia będzie skutkować odrzuceniem oferty jako niezgodnej z warunkami zamówienia na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Pzp.
4. Zamawiający wymaga, aby oferowany sprzęt fotograficzny spełniał wymogi określone obowiązującym prawem, został dopuszczony do obrotu handlowego i posiadał wymagane prawem ważne dokumenty, stwierdzające dopuszczenie do stosowania na terenie Polski.
5. Warunki płatności oraz pozostałe warunki realizacji przedmiotu zamówienia określa zał nr 4 do SWZ – projektowane postanowienia umowy SWZ.
6. Wykonawca w formularzu cenowym – załącznik nr 2 do SWZ, zobowiązany jest wskazać producenta i model oferowanego produktu.
7. Wykonawca zapewni pełną dokumentację standardowo dostarczaną przez producentów.
8. Opis przedmiotu zamówienia należy odczytywać wraz z ewentualnymi zmianami treści specyfikacji, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.

4.5.3.)Główny kod CPV

38650000-6 - Sprzęt fotograficzny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

38651000-3 - Aparaty fotograficzne

38653100-8 - Lampy błyskowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14588,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

15940,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

14558,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

RIMEX Łukasz Rypień

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9522094973

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

14558,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

38650000-6Sprzęt fotograficzny
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 38650000-6 (Sprzęt fotograficzny). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: RIMEX Łukasz Rypień (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.