Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: 3S S.A

Wartość umowy
423 702 zł
Umowa zawarta
19 listopada 2021
Okres realizacji
od 20 listopada 2021 do 30 listopada 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 423 702 zł – 540 526 zł
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi Data Center – kolokacja serwerów wraz z transmisją danych

Zamawiający Województwo Śląskie (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi Data Center – kolokacja serwerów wraz z transmisją danych”, wybierając ofertę wykonawcy 3S Data Center S.A. Wartość umowy: 423 702 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Województwo ŚląskieKatowice, Śląskieopublikowano 30 listopada 2021
Wartość umowy
423 702 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,3 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: 3S Data Center S.A. (Katowice), wspólnie z: 3S S.A.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 423 702,00 zł (umowę zawarto 19 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 423 702,00 zł do 540 525,96 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 20 listopada 2021 r. do 30 listopada 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276254650

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Juliusza Ligonia 46

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-037

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@slaskie.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slaskie.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.slaskie.pl/ogloszenia_i_aktualnosci/zamowienia_publiczne/zamowienia_wszczete_od_dnia_01012021_r/zamowienia_do_kwot_unijnych/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi Data Center – kolokacja serwerów wraz z transmisją danych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7867721c-1d05-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00290716

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-11-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00005955/61/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.51 Usługi - kolokacja serwerów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00193004/06

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-ZN.272.4.9.2021.AT

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

521030,05 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi Data Center – kolokacja serwerów wraz z transmisją danych.
2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) znajduje się w Załączniku nr 3 do SWZ.
3. Projektowane postanowienia umowy w sprawie powyższego zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do treści umowy znajdują się w Załączniku nr 2 do SWZ.
4. Instrukcje dla Wykonawcy znajdują się na Platformie pod adresem: https://slaskie.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet?MP_module=main&MP_action=publicFilesList&clientName=slaskie&USER_MENU_HOVER=publicFilesList

4.5.3.)Główny kod CPV

72315000-6 - Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

72318000-7 - Usługi przesyłu danych

72720000-3 - Usługi w zakresie rozległej sieci komputerowej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

423702,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

540525,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

423702,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
3S Data Center S.A.

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: 3S S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9542704989

7.3.3)Ulica

Gospodarcza 12

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-432

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

423702,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-11-20 do 2024-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Dotyczy: okres realizacji zamówienia: Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w terminie
od dnia 20.11.2021 r. do dnia 30.11.2024 r., zgodnie z poniższymi założeniami:
1.1. W terminie od 20.11.2021 r. do 30.11.2021 r. odbędzie się wdrożenie i test działania usługi
DATA Center – kolokacji oraz transmisji danych.
1.2. W terminie od 01.12.2021 r. do 30.11.2024 r. świadczona będzie usługa kolokacji oraz
transmisji danych, której opis zawarto w Opisie przedmiotu Zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72315000-6Usługi zarządzania siecią danych or…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Województwo Śląskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 423 702 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72315000-6 (Usługi zarządzania siecią danych oraz usługi wspierające). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: 3S Data Center S.A. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.