Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim

Zamawiający Powiat Radziejowski (Radziejów, Kujawsko-Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Powiat RadziejowskiRadziejów, Kujawsko-Pomorskie (powiat Radziejowski →)opublikowano 24 listopada 2021
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 350 569 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Powiat Radziejowski

1.2.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe w Radziejowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 910869966

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Kościuszki 17

1.4.2.)Miejscowość

Radziejów

1.4.3.)Kod pocztowy

88-200

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.4.7.)Numer telefonu

54 285 35 53

1.4.8.)Numer faksu

54 285 35 53

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@radziejow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

bip.radziejow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f6d1bb36-ee01-11eb-b885-f28f91688073

2.2.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00282004

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2021-11-24

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00127394/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup mikrobusu do przewozu osób niepełnosprawnych dla Domu Pomocy Społecznej w Piotrkowie Kujawskim

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera szczegółowa konfiguracja pojazdu bazowego wraz z wyposażeniem opisana w załączniku nr 1 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

34100000-8 - Pojazdy silnikowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

34114000-9 - Pojazdy specjalne

34115000-6 - Inne samochody pasażerskie

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2021-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

WĄTARSKI sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8881869161

4.3.3.)Ulica

ul. Toruńska 169

4.3.4.)Miejscowość

Włocławek

4.3.5.)Kod pocztowy

87-800

4.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

195499,89 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00178102/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-10-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

195499,89 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34100000-8Pojazdy silnikowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
350 569 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 168 zł544 715 zł
Rozstęp międzykwartylowy
402 547 zł
Źródło próbki
CPV 34100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 168 zł
Mediana
350 569 zł
Górny kwartyl
544 715 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Radziejowski prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radziejów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34100000-8 (Pojazdy silnikowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.