Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
147 038 zł
Umowa zawarta
8 listopada 2021
Okres realizacji
38 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 147 038 zł – 380 198 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostarczenie, posadzenie oraz pielęgnacja posadzonych drzew na obszarze Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy, w ramach nasadzeń zastępczych

Zamawiający Miasto Stołeczne Warszawa (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostarczenie, posadzenie oraz pielęgnacja posadzonych drzew na obszarze Dzielnicy…”, wybierając ofertę wykonawcy PIO DREWSMOL Sp. z o.o. sp. k. Wartość umowy: 147 038 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Miasto Stołeczne WarszawaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 16 listopada 2021
Wartość umowy
147 038 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    03 września 2021

    Termin ofert: 17 września 2021 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 listopada 2021

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PIO DREWSMOL Sp. z o.o. sp. k. (Badów Górn), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 147 037,62 zł (umowę zawarto 8 listopada 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 147 037,62 zł do 380 197,80 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 38 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Białołęka

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015259640

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Modlińska197

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

03-122

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 4438405

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bialoleka.zp@um.warszawa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bialoleka.um.warszawa.pl/ https://zamowienia.um.warszawa.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.um.warszawa.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostarczenie, posadzenie oraz pielęgnacja posadzonych drzew na obszarze Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy, w ramach nasadzeń zastępczych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b32afb0f-0be4-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00270794

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-11-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00002578/23/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.28 Dostarczenie, posadzenie oraz pielęgnacja posadzonych drzew na obszarze Dzielnicy Białołęka m.st. Warszawy w ramach nasadzeń zastępczych oraz w ramach realizacji projektu z budżetu obywatel. na 2o21r.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00170009/02

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

UD-II-WZP-271.34.2021.MLU/ TP1zAu-u

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

196000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostarczenie, posadzenie oraz pielęgnacja posadzonych drzew na obszarze Dzielnicy Białołęka m. st. Warszawy, w ramach nasadzeń zastępczych oraz w ramach realizacji projektu z budżetu obywatelskiego na 2021r. nr 434 p.n.: „Białołęka walczy ze smogiem. Sadzimy rośliny zimozielone”.

4.5.3.)Główny kod CPV

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77211600-8 - Sadzenie drzew

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

147037,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

380197,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

147037,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Tak

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PIO DREWSMOL Sp. z o.o. sp. k.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8381851614

7.3.3)Ulica

ul. Piekarska 44

7.3.4)Miejscowość

Badów Górn

7.3.5)Kod pocztowy

96-320

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

147037,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

38 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77310000-6Usługi sadzenia roślin oraz utrzyma…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
672 903 zł
Próbka: 52 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
241 831 zł2 263 686 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 021 855 zł
Źródło próbki
CPV 77310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
241 831 zł
Mediana
672 903 zł
Górny kwartyl
2 263 686 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Stołeczne Warszawa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 147 038 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77310000-6 (Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PIO DREWSMOL Sp. z o.o. sp. k. (Badów Górn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.