Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
442 384 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    332 735 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    109 649 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Przedłużenie minimalnego okresu gwarancji jakości40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zmieniamy dzielnicę, sprawdź swoją ulicę… (Bergiela, Cedrowa, Porębskiego, Przemyska + zmiany przy szkołach w dzielnicy)” z zakresu zadań Budżetu Obywatelskiego 2020

Zamawiający Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zmieniamy dzielnicę, sprawdź swoją ulicę… (Bergiela, Cedrowa, Porębskiego, Przemyska +…”, wybierając ofertę wykonawcy Saferoad Kabex Sp. z o. o. Łączna wartość umów: 442 384 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
442 384 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Saferoad Kabex Sp. z o. o. za łącznie 442 384,43 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000168372

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żaglowa 11

1.5.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.5.3.)Kod pocztowy

80-560

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.5.7.)Numer telefonu

58 320 51 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

drmg@gdansk.gda.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.drmg.gdansk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna administracji samorządowej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zmieniamy dzielnicę, sprawdź swoją ulicę… (Bergiela, Cedrowa, Porębskiego,
Przemyska + zmiany przy szkołach w dzielnicy)” z zakresu zadań
Budżetu Obywatelskiego 2020

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7af2f808-049e-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00239958

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-10-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00005662/105/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.32 Zmieniamy dzielnicę, sprawdź swoją ulicę Bergiela, Cedrowa, Porębskiego, Przemyska + zmiany przy szkołach w dzielnicy

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00159136/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

142/BZP-U.510.113/2021/LB

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 zamówienia pn. „Budowa miejsc postojowych – ul. Bergiela, ul. Porębskiego, ul. Przemyska w Gdańsku” dotyczy wykonania:
 dla lokalizacji nr 1 – 4 sztuk miejsc postojowych – ul. Bergiela;
 dla lokalizacji nr 3 – 15 sztuk miejsc postojowych po obydwóch stronach ulicy w postaci 7 zatok postojowych po 2 i 3 stanowiska do parkowania równoległego, kontynuacja chodnika na wysokości budynku nr 62, przebudowa istniejącego miejsca postojowego dla osób niepełnosprawnych ruchowo – ul. Porębskiego;

 dla lokalizacji nr 4 – 15 sztuk miejsc postojowych w postaci 2 zatok postojowych do parkowania równoległego na 9 i 6 stanowisk –
ul. Przemyska.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.)Wartość części

391899,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 zamówienia pn. „Dostawa i montaż wiaty na stojaki rowerowe na ul. Człuchowskiej oraz budowa chodnika wzdłuż ul. Wieżyckiej w Gdańsku” dotyczy wykonania:
 dla lokalizacji nr 5 – dostawy i montażu zadaszonej wiaty na stojaki dla 16 rowerów – ul. Człuchowska;
 dla lokalizacji nr 6 – budowę chodnika wzdłuż ul. Wieżyckiej jako łącznika od przejścia dla pieszych do istniejącego ciągu pieszego.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

44112100-9 - Wiaty

45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania

4.5.5.)Wartość części

126139,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

332735,16 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

564005,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

332735,16 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Saferoad Kabex Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

589-16-00-737

7.3.3)Ulica

Betoniarzy 32

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

332735,16 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

109649,27 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

125460,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

109649,27 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Saferoad Kabex Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

589-16-00-737

7.3.3)Ulica

Betoniarzy 32

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-298

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-10-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

109649,27 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

70 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 442 384 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Saferoad Kabex Sp. z o. o. (Gdańsk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.