Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
221 412 zł
Umowa zawarta
28 września 2021
Okres realizacji
45 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 221 412 zł – 277 488 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na przedmiot zamówienia- podany w miesiącach40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa sprzętu polowego

Zamawiający Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa sprzętu polowego”, wybierając ofertę wykonawcy ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY RAFAŁ POLEK. Wartość umowy: 221 412 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 13 października 2021
Wartość umowy
221 412 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY RAFAŁ POLEK (Bydgoszcz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 221 412,30 zł (umowę zawarto 28 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 221 412,30 zł do 277 488,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 45 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 350136843

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Mogilska 85

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-901

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

rzikrakow.zam.publ@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rzikrakow.wp.mil.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

www.platformazakupowa.pl/pn/rzikrakow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie nieruchomościami na zlecenie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa sprzętu polowego

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d4cf05cd-eddb-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00231233

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-10-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00019583/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa sprzętu polowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00128056/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

19/2021/ZP/SSp

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu polowego.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres i warunki realizacji zamówienia przedstawiają:
- projekt umowy,
- opis przedmiotu zamówienia,
- druk wyceny ofertowej,
- wzór protokołu przyjęcia-przekazania,
- dokument gwarancyjny,
- wykaz miejsc dostawy sprzętu,
- wzór karty wyrobu.

Ww. dokumenty stanowią załączniki do SWZ i są jej integralną częścią.

4.5.3.)Główny kod CPV

39000000-2 - Meble (włącznie z biurowymi), wyposażenie, urządzenia domowe (z wyłączeniem oświetlenia) i środki czyszczące

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

221412,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

277488,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

221412,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY RAFAŁ POLEK

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 9531017802

7.3.4)Miejscowość

Bydgoszcz

7.3.5)Kod pocztowy

85-327

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

221412,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

45 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin dostarczenia przedmiotu umowy do 45 od daty podpisania umowy tj. do dnia 12.11.2021 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39000000-2Meble (włącznie z biurowymi), wypos…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 221 412 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39000000-2 (Meble (włącznie z biurowymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZAKŁAD WIELOBRANŻOWY RAFAŁ POLEK (Bydgoszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.