Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
330 000 zł
Umowa zawarta
14 września 2021
Okres realizacji
do 4 stycznia 2022
Oferty w postępowaniu
1 ofertaceny: 330 000 zł – 405 900 zł
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługę opracowania koncepcji modernizacji istniejącej instalacji filtracji i wstępnego podczyszczania ścieków znajdującej się w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie

Zamawiający Krakowski Holding Komunalny S. A. w Krakowie (Kraków, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługę opracowania koncepcji modernizacji istniejącej instalacji filtracji i wstępnego…”, wybierając ofertę wykonawcy Rafał Korczyk PRUH Inkomet Ertech Spz.o.o. Wartość umowy: 330 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Krakowski Holding Komunalny S. A. w KrakowieKraków, Małopolskieopublikowano 6 października 2021
Wartość umowy
330 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rafał Korczyk PRUH Inkomet Ertech Spz.o.o. (Skidziń), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 330 000,00 zł (umowę zawarto 14 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 4 stycznia 2022 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Krakowski Holding Komunalny S. A. w Krakowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351118089

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Brożka

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

30-347

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@khk.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://khk.krakow.pl/pl/bip/ogloszenia-i-przetargi/zamowienia-publiczne/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/khk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługę opracowania koncepcji modernizacji istniejącej instalacji filtracji
i wstępnego podczyszczania ścieków znajdującej się w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-da4fca7b-ef7b-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00212622

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-10-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00129125/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP-271-TP-7/2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

330000

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji modernizacji istniejącej instalacji filtracji i wstępnego podczyszczania ścieków znajdującej się w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie.

4.5.3.)Główny kod CPV

90420000-7 - Usługi obróbki ścieków

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

330000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

405900,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

405900,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rafał Korczyk PRUH Inkomet Ertech Spz.o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5492442076

7.3.4)Miejscowość

Skidziń

7.3.5)Kod pocztowy

32-625

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

330000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2022-01-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90420000-7Usługi obróbki ścieków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Krakowski Holding Komunalny S. A. w Krakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 330 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90420000-7 (Usługi obróbki ścieków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rafał Korczyk PRUH Inkomet Ertech Spz.o.o. (Skidziń). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.