Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
156 593 zł
Umowa zawarta
13 września 2021
Okres realizacji
15 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie nadzoru inwestorskiego wielobranżowego dla inwestycji pn. Budowa łącznika drogowego ulic Koźmińskiej i Mahle w Krotoszynie

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Krotoszynie (Krotoszyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego wielobranżowego dla inwestycji pn. Budowa łącznika…”, wybierając ofertę wykonawcy EASYKOP Robert Wizner. Wartość umowy: 156 593 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
156 593 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 sierpnia 2021

    Termin ofert: 27 sierpnia 2021 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 września 2021

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EASYKOP Robert Wizner (Sulmierzyce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 156 593,31 zł (umowę zawarto 13 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 15 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail