Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
246 000 zł
Umowa zawarta
14 lipca 2026
Okres realizacji
do 31 października 2029
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 246 000 zł – 344 400 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji na przebudowę drogi powiatowej nr 5146 P Nowa Obra-Sapieżyn-Borzęcice- III przetarg

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Krotoszynie (Krotoszyn, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Opracowanie dokumentacji na przebudowę drogi powiatowej nr 5146 P Nowa…”, wybierając ofertę wykonawcy Biuro Projektowe Renata Krajczewska- Jędrusiak. Wartość umowy: 246 000 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
246 000 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 czerwca 2026

    Termin ofert: 30 czerwca 2026 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    14 lipca 2026

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Biuro Projektowe Renata Krajczewska- Jędrusiak (Lubień Kujawski).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 246 000,00 zł (umowę zawarto 14 lipca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 246 000,00 zł do 344 400,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 października 2029 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail