Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 049 805 zł
Umowa zawarta
20 września 2021
Okres realizacji
do 10 grudnia 2021
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji jakości i rękojmi za wady40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Janowicach.

Zamawiający Ochotnicza Straż Pożarna w Janowicach (Janowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem dla Ochotniczej…”, wybierając ofertę wykonawcy AUTOBAGI POLSKA Sp. z o.o. Wartość umowy: 1 049 805 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
1 049 805 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AUTOBAGI POLSKA Sp. z o.o. (Libertów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 049 805,00 zł (umowę zawarto 20 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 10 grudnia 2021 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail