Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
419 612 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest przetarg na dostawę rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenow
    Wartość umowy
    199 940 zł
    12 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest przetarg na dostawę rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenow
    Wartość umowy
    219 672 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy od dnia złożenia zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach (Łosice, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 419 612 zł. Złożono 19 ofert.

Łączna wartość umów
419 612 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~3,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zarys International Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (część 1); Mercator Medical S.A (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 419 612,40 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000304585

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Słoneczna 1

1.5.2.)Miejscowość

Łosice

1.5.3.)Kod pocztowy

08-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL925 - Siedlecki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@spzozlosice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spzozlosice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/ oraz dodatkowo http://www.spzozlosice.pl/przetargi

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2f937a6a-058b-11ec-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00186980

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-09-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00007691/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.15 Dostawa rękawiczek

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00160529/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ.ZP.242.13.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

685000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przetarg na dostawę rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy zgodnie z opisem przedstawionym w pakiecie nr 1

4.5.3.)Główny kod CPV

18424000-7 - Rękawice

4.5.5.)Wartość części

385000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest przetarg na dostawę rękawiczek do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łosicach. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ – Formularz asortymentowo – cenowy zgodnie z opisem przedstawionym w pakiecie nr 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

18424000-7 - Rękawice

4.5.5.)Wartość części

300000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

12

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

11

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

199940,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

313750,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

199940,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zarys International Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6481997718

7.3.4)Miejscowość

Zabrze

7.3.5)Kod pocztowy

41-808

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

199940,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

219672,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

320371,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

219672,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mercator Medical S.A

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6771036424

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-327

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-09-21

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

219672,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

18424000-7Rękawice
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
235 165 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
169 106 zł406 504 zł
Rozstęp międzykwartylowy
237 398 zł
Źródło próbki
CPV 18424000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
169 106 zł
Mediana
235 165 zł
Górny kwartyl
406 504 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łosice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 419 612 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 18424000-7 (Rękawice). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zarys International Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa (Zabrze). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 12 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.