Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
391 513 zł
Umowa zawarta
4 września 2021
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie ratownictwa wodnego w obiekcie krytej Pływalni Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Zamawiający Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w Olsztynie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie kompleksowej obsługi w zakresie ratownictwa wodnego w obiekcie krytej…”, wybierając ofertę wykonawcy Ratownictwo Wodne Filip Orłowski. Wartość umowy: 391 513 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko – Mazurski w OlsztynieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 17 września 2021
Wartość umowy
391 513 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 września 2021

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    20 stycznia 2023

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Ratownictwo Wodne Filip Orłowski (Poznań).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 391 512,96 zł (umowę zawarto 4 września 2021 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail