Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odbiór, transport i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych, skratek i zawartości piaskowników z Oczyszczalni Ścieków w Wodzisławiu przez 12 miesięcy

Zamawiający Gmina Wodzisław (Wodzisław, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odbiór, transport i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych, skratek i zawartości…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina WodzisławWodzisław, Świętokrzyskie (powiat Jędrzejowski →)opublikowano 15 września 2021
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 729 494 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA WODZISŁAW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010850

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Krakowska 6

1.4.2.)Miejscowość

Wodzisław

1.4.3.)Kod pocztowy

28-330

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.4.7.)Numer telefonu

+48413806120

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@ugwodzislaw.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wodzislaw.biuletyn.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-78a9e5ec-66eb-11eb-86b1-a64936a8669f

2.2.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00180666

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2021-09-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Odbiór, transport i zagospodarowanie komunalnych osadów ściekowych, skratek i zawartości piaskowników z Oczyszczalni Ścieków w Wodzisławiu przez 12 miesięcy

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest odbiór, transport i zagospodarowanie

- ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych (kod odpadu: 19 08 05) w ilości 600 Mg (min. 480 Mg), - skratek (kod odpadu: 19 08 01) w ilości 3 Mg (min. 2 Mg), - zawartość piaskowników (kod odpadu: 19 08 02) w ilości 5 Mg (min. 3 Mg) z Oczyszczalni Ścieków w Wodzisławiu ul. , zwanych dalej „odpadami”. 2. Wykonawca zobowiązany jest do odbioru odpadów, wywozu i ich zagospodarowania zgodnie z przepisami obowiązującymi w momencie wykonywania umowy, w szczególności z ustawą o odpadach oraz rozporządzeniami dotyczącymi komunalnych osadów ściekowych. 3. Warunki realizacji zamówienia w zakresie odbioru, transportu i zagospodarowania odpadów komunalnych: 3.1. Odbiór odpadów będzie się odbywał w systemie obsługi ciągłej po zgłoszeniu przez Zamawiającego (średnio 1 raz w miesiącu). 3.2. Zamawiający wymaga, żeby odbiór następował w terminie od 7 do 9 dni od zgłoszenia telefonicznego (potwierdzonego e-mailem). Termin odbioru odpadów jest jednym z kryteriów oceny ofert. 3.3. Zamawiający wymaga realizacji zamówienia za pomocą pojazdów o ładowności min. 25 ton. 3.4. Załadunek komunalnych osadów ściekowych, skratek, zawartości piaskowników leży po stronie Zamawiającego. 3.5. W momencie odbioru odpadów własnymi środkami transportu Wykonawca staje się ich posiadaczem i przejmuje na siebie pełną odpowiedzialność za sposób ich dalszego zagospodarowania, w tym transport i przetwarzanie, które powinno być zgodne z posiadanymi zezwoleniami, w tym decyzjami zezwalającymi na prowadzenie działalności w zakresie zbierania, transportu, odzysku i unieszkodliwiania odpadów o kodach 19 08 05, 19 08 01, 19 08 02. 3.6. Ważenie samochodów odbywać się będzie na wadze Zamawiającego, znajdującej się w miejscowości Mieronice (w odległości ok. 3 km od oczyszczalni ścieków w Wodzisławiu). 3.7. Zagospodarowanie komunalnych odpadów będzie prowadzone przez Wykonawcę w procesie odzysku R3 lub R10. 4. W ramach niniejszego zamówienia obowiązującymi przepisami są: 4.1. Ustawa z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2020r. poz. 797 z późn. zm.); w tym przepisy regulujące BDO (Rejestr podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami); 4.2. Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 6 lutego 2015 r. w sprawie komunalnych osadów ściekowych (Dz. U z 2015 r. poz. 257); 4.3. Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 20 stycznia 2015 r. w sprawie procesu odzysku R 10 (Dz. U. z 2015 r. poz. 132); 4.4. Ustawa z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz. 1219 z późn. zm.).

3.9.)Główny kod CPV

90513600-2 - Usługi usuwania osadów

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90513700-3 - Usługi transportu osadów

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2021-02-23

4.2.)Okres realizacji zamówienia

12 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Zakład Usług Wielobranżowych Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5222982242

4.3.3.)Ulica

Pańska 84/19

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-811

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

145825,92 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00015040/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Nie

5.2.)Termin wykonania umowy

2021-08-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

59979,74 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Nie

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90513600-2Usługi usuwania osadów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
729 494 zł
Próbka: 27 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
392 670 zł4 017 567 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 624 897 zł
Źródło próbki
CPV 90513· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
392 670 zł
Mediana
729 494 zł
Górny kwartyl
4 017 567 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Wodzisław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wodzisław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90513600-2 (Usługi usuwania osadów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.