Realizacja usług reklamowych polegająca na wydrukowaniu, ekspozycji, montażu i demontażu plakatów reklamowych, bannerów, szyldów itp. dla potrzeb promocji Akademii Kaliskiej
Zamawiający UNIWERSYTET KALISKI im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego (Kalisz, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Realizacja usług reklamowych polegająca na wydrukowaniu, ekspozycji, montażu i demontażu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=517, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
11 wpisów- Ogłoszenie
21 czerwca 2021
Termin ofert: 30 czerwca 2021 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
03 sierpnia 2021
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 sierpnia 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
07 września 2021
- Wykonanie umowy
10 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
13 września 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 października 2021
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
18 października 2021
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | AKADEMIA KALISKA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 250938764 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Nowy Świat 4 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Kalisz |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 62-800 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL416 - Kaliski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 62 76 79 529 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia.publiczne@akademia.kalisz.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://akademia.kalisz.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-70cce190-d26f-11eb-911f-9ad5f74c2a25 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2021/BZP 00172579 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2021-09-07 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00089098/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Realizacja usług reklamowych polegająca na wydrukowaniu, ekspozycji, montażu i demontażu plakatów reklamowych, bannerów, szyldów itp. dla potrzeb promocji Akademii Kaliskiej |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Billboard ul. Kaszubska |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 79341000-6 - Usługi reklamowe 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Baner wielkoformatowy ul. Majkowska 5 |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 79341000-6 - Usługi reklamowe 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Bilboard ul. Łódzka |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 79341100-7 - Doradcze usługi reklamowe 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Szyld nad wejściem do WNS ul. Łódzka |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 79341000-6 - Usługi reklamowe 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Reklama na dachu akademika |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79342200-5 - Usługi w zakresie promocji |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 79341000-6 - Usługi reklamowe 79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-07-15 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 3 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | "HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 9680372388 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kalisz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 62-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 2538,72 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00134463/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2021-08-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 2538,72 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →