Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 9 częściach9 części
Łączna wartość umów
47 728 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    2441 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3321 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Baner wielkoformatowy ul. Majkowska 5
    Wartość umowy
    5528 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    4502 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Część 5Szyld nad wejściem do DS. „Bulionik”
    Wartość umowy
    3985 zł
    1 oferta
  6. Umowa zawarta
    Część 6Szyld nad wejściem do WNS ul. Łódzka
    Wartość umowy
    2539 zł
    1 oferta
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    9471 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Wymiana plafonu wejście do Rektoratu
    Wartość umowy
    4428 zł
    1 oferta
  9. Umowa zawarta
    Część 9Wymiana okleiny na metalowej konstrukcji
    Wartość umowy
    11 514 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
9 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja usług reklamowych polegająca na wydrukowaniu, ekspozycji, montażu i demontażu plakatów reklamowych, bannerów, szyldów itp. dla potrzeb promocji Akademii Kaliskiej

Zamawiający UNIWERSYTET KALISKI im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego (Kalisz, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja usług reklamowych polegająca na wydrukowaniu, ekspozycji, montażu i demontażu…”, wybierając ofertę wykonawcy "HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera. Łączna wartość umów: 47 728 zł. Złożono 9 ofert.

Łączna wartość umów
47 728 zł
Liczba ofert
9 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

11 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: "HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera (części 1, 5, 6, 8); "HAWALD" Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sztandera (części 2, 3, 4, 7, 9).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 47 728,18 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 9 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

AKADEMIA KALISKA im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 250938764

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Nowy Świat 4

1.5.2.)Miejscowość

Kalisz

1.5.3.)Kod pocztowy

62-800

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62 76 79 529

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@akademia.kalisz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://akademia.kalisz.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://akademia-kalisz.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Uczelnia

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Realizacja usług reklamowych polegająca na wydrukowaniu, ekspozycji, montażu i demontażu plakatów reklamowych, bannerów, szyldów itp. dla potrzeb promocji Akademii Kaliskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-70cce190-d26f-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00134463

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00043436/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Dostosowanie banerów, plakatów, szyldów do wymagań promocji studiów o profilu praktycznym, według dostarczonego projektu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00089098/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

I.DZP.23110.Tp1-23.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Billboard ul. Kaszubska

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

2214,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Plakat reklamowy ul. Kaszubska

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

3198,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Baner wielkoformatowy ul. Majkowska 5

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

4920,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Bilboard ul. Łódzka

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341100-7 - Doradcze usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

2337,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szyld nad wejściem do DS. „Bulionik”

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

2755,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Szyld nad wejściem do WNS ul. Łódzka

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

2091,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Reklama na dachu akademika

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

7380,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana plafonu wejście do Rektoratu

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

4920,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wymiana okleiny na metalowej konstrukcji

4.5.3.)Główny kod CPV

79342200-5 - Usługi w zakresie promocji

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79341000-6 - Usługi reklamowe

79800000-2 - Usługi drukowania i powiązane

4.5.5.)Wartość części

7380,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2440,81 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2440,81 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2440,81 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2440,81 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3321,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3321,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3321,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3321,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

5527,62 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

5527,62 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

5527,62 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

5527,62 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4501,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4501,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4501,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4501,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3985,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3985,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3985,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3985,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2538,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2538,72 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2538,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2538,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9471,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9471,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9471,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9471,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 34

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 35

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

4428,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

4428,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

4428,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 36

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 37

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

4428,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 38

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 39

OFERTY (dla części 9)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

11514,03 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

11514,03 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

11514,03 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 40

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"HAWALD" Firma Handlowo-Usługowa Leszek Sztandera

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9680372388

7.3.4)Miejscowość

Kalisz

7.3.5)Kod pocztowy

62-800

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 41

UMOWA (dla części 9)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

11514,03 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

3 miesiące

Sekcja 42

Informacje dodatkowe

Zamówienie dotyczy przedsięwzięcia pn. "Dydaktyczna Inicjatywa Doskonałości". Przedsięwzięcie finansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

UNIWERSYTET KALISKI im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalisz.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 47 728 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79342200-5 (Usługi w zakresie promocji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: "HAWALD" Firma Handlowo- Usługowa Leszek Sztandera (Kalisz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.