Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
234 581 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przewóz dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Lubliniec na linii Lubliniec - Kokotek – Lubliniec, z miejsc wyznaczonych przez Zamawiającego. Szacunkowa długość linii – od pierwszego do ostatniego przystank
    Wartość umowy
    40 840 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przewóz dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Lubliniec na linii Lubliniec - Wymyślacz – Lubliniec, z miejsc wyznaczonych przez Zamawiającego. Szacunkowa długość linii – od pierwszego do ostatniego przysta
    Wartość umowy
    39 044 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przewóz dzieci i uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do i z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego położonego w Lublińcu przy ul. Stalmacha 90, z miejsc wyznaczonych przez Zamawiającego. Szacunkowa długość linii –
    MARTIN BUS Przewóz Osób Marcin Gawenda· Łagiewniki Wielkie
    Wartość umowy
    26 136 zł
    5 ofert
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przewóz dzieci i uczniów, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, z miejsca ich zamieszkania do i z placówek oświatowych, położonych na terenie Gminy Lubliniec. Szacunkowa długość linii – tam i z powrotem – wynosi 51 k
    Wartość umowy
    128 562 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Wiek taboru20%Czas organizacji przewozu zastępczego20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług przewozu dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Lubliniec

Zamawiający Gmina Lubliniec (Lubliniec, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług przewozu dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na…”, wybierając 3 wykonawców. Łączna wartość umów: 234 581 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina LubliniecLubliniec, Śląskie (powiat Lubliniecki →)opublikowano 26 sierpnia 2021
Łączna wartość umów
234 581 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

12 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: MAT-BUS Michał Warzecha (części 1, 2); MARTIN BUS Przewóz Osób Marcin Gawenda (część 3); TRANS GREGOR Grzegorz Berak (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 234 580,97 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Lubliniec

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151398391

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Paderewskiego 5

1.5.2.)Miejscowość

Lubliniec

1.5.3.)Kod pocztowy

42-700

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@lubliniec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://lubliniec.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://miniportal.uzp.gov.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług przewozu dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Lubliniec

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3fe47ea0-f442-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00160362

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00002669/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Świadczenie usług przewozu dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Lubliniec w roku 2021

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00135454/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZ.271.17.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1
Przewóz dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Lubliniec na linii Lubliniec - Kokotek – Lubliniec, z miejsc wyznaczonych przez Zamawiającego. Szacunkowa długość linii – od pierwszego do ostatniego przystanku – wynosi 20,5 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

44070,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2
Przewóz dzieci i uczniów do i z placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Lubliniec na linii Lubliniec - Wymyślacz – Lubliniec, z miejsc wyznaczonych przez Zamawiającego. Szacunkowa długość linii – od pierwszego do ostatniego przystanku – wynosi 9,4 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

82702,31 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3
Przewóz dzieci i uczniów posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego do i z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego położonego w Lublińcu przy ul. Stalmacha 90, z miejsc wyznaczonych przez Zamawiającego. Szacunkowa długość linii – od pierwszego do ostatniego przystanku – wynosi 8,7 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

19466,23 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4
Przewóz dzieci i uczniów, posiadających orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego, z miejsca ich zamieszkania do i z placówek oświatowych, położonych na terenie Gminy Lubliniec. Szacunkowa długość linii – tam i z powrotem – wynosi 51 km.

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

79996,23 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40839,55 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

53071,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40839,55 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAT-BUS Michał Warzecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6621317096

7.3.3)Ulica

Szosa 25a

7.3.4)Miejscowość

Bogucice II

7.3.5)Kod pocztowy

28-400

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40839,55 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

39043,51 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

97092 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

39043,51 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MAT-BUS Michał Warzecha

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6621317096

7.3.3)Ulica

Szosa 25a

7.3.4)Miejscowość

Bogucice II

7.3.5)Kod pocztowy

28-400

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

39043,51 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

20908,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

36037,98 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26136 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MARTIN BUS Przewóz Osób Marcin Gawenda

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

366331101

7.3.3)Ulica

ul. Główna 15

7.3.4)Miejscowość

Łagiewniki Wielkie

7.3.5)Kod pocztowy

42-772

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26136 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

128561,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

128561,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

128561,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRANS GREGOR Grzegorz Berak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5751075805

7.3.3)Ulica

ul. Tylna 5B

7.3.4)Miejscowość

Jawornica

7.3.5)Kod pocztowy

42-700

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-08-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

128561,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-09-01 do 2022-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
273 224 zł
Próbka: 90 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł477 013 zł
Rozstęp międzykwartylowy
262 013 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
273 224 zł
Górny kwartyl
477 013 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lubliniec prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubliniec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 234 581 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MAT-BUS Michał Warzecha (Bogucice II). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.