Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta z ceną ofertową 1 055 340 zł brutto. zamawiający na realizację tego zamówienia zamierza przeznaczyć 960 083 zł brutto i w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowości Janów w ramach projektu pn. Biebrzański System Gospodarki Odpadami – etap III - PSZOKI"

Zamawiający Biom Sp. z o.o. (Dolistowo Stare, Podlaskie) opublikował wynik postępowania „Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowości Janów w ramach…”.

Zamawiający: Biom Sp. z o.o.Dolistowo Stare, Podlaskie (powiat Moniecki →)opublikowano 25 sierpnia 2021
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 676 558 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta z ceną ofertową 1 055 340 zł brutto. zamawiający na realizację tego zamówienia zamierza przeznaczyć 960 083 zł brutto i w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia tej… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

BIOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 052196095

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dolistowo Stare 144

1.5.2.)Miejscowość

Dolistowo Stare

1.5.3.)Kod pocztowy

19-124

1.5.4.)Województwo

podlaskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@biom-recykling.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.biom-recykling.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://biom-recykling.ezamawiajacy

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

"Budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowości Janów w ramach projektu pn. Biebrzański System Gospodarki Odpadami – etap III - PSZOKI"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1c1caef8-eee7-11eb-b885-f28f91688073

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00160280

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-08-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Inwestycja będzie realizowana w ramach projektu”Biebrzański System Gospodarki Odpadami – etap III – PSZOKI” nr POIS.02.02.00-00-0001/17. Projekt będzie współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00128642/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.8.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

780555,68 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest budowa Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w miejscowości Janów. 1) Zakres rzeczowy robót będzie obejmował w szczególności

a) budowę wiaty do gromadzenia odpadów, b) budowę placu manewrowego, c) budowę ogrodzenia i bramy wjazdowej, d) nasadzenie zieleni izolacyjnej, e) wykonanie sieci kd i sieci energetycznej 2) Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia określa: a) Dokumentacja techniczna (projekty budowlany i projekty wykonawcze , przedmiary robót, STW i ORB) – załącznik Nr 8 do SWZ b) Umowa – załącznik Nr 7 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu do upływu terminu składania ofert wpłynęła jedna oferta z ceną ofertową 1 055 340 zł brutto. zamawiający na realizację tego zamówienia zamierza przeznaczyć 960 083 zł brutto i w chwili obecnej nie ma możliwości zwiększenia tej kwoty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
676 558 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
382 886 zł1 613 630 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 230 743 zł
Źródło próbki
CPV 45220000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
382 886 zł
Mediana
676 558 zł
Górny kwartyl
1 613 630 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Biom Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dolistowo Stare.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45220000-5 (Roboty inżynieryjne i budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.