Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 431 895 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.· 02-679
    Wartość umowy
    699 991 zł
    7 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2
    Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.· Warszawa
    Wartość umowy
    731 904 zł
    7 ofert
Oferty w postępowaniu
14 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych

Zamawiający Gmina Nasielsk (Nasielsk, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych”, wybierając ofertę wykonawcy Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. Łączna wartość umów: 1 431 895 zł. Złożono 14 ofert.

Zamawiający: Gmina NasielskNasielsk, Mazowieckie (powiat Nowodworski →)opublikowano 15 lipca 2021
Łączna wartość umów
1 431 895 zł
Liczba ofert
14 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 czerwca 2021

    Termin ofert: 25 czerwca 2021 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    15 lipca 2021

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. za łącznie 1 431 895,26 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 14 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA NASIELSK

1.3.)Oddział zamawiającego

Wydział Inwestycji, Zamówień Publicznych i Programów Strukturalnych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 130377899

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Elektronowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Nasielsk

1.5.3.)Kod pocztowy

05-190

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@nasielsk.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.nasielsk.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/nasielsk/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c8705d9-c913-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00115093

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-07-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00001844/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.2 Modernizacja wybranych odcinków dróg gminnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00079111/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IZP.271.6.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
2.Część 1

Modernizacja dróg gminnych w miejscowości: Studzianki, Słustowo, Mogowo, Krzyczki Żabiczki, Zaborze A. Studzianki – 258 m - roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym, - warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5 o grubości po zagęszczeniu 10 cm, - mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV, - pobocza z kruszyw łamanych 0-31,5 - grubość po zagęszczeniu 10cm i szerokości 50 cm, - oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych - skropienie emulsją kationową podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,8 kg/m2 – krotność x 2, - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC16W o grubości 3 cm (warstwa wiążąca) - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AS 8S o grubości po zagęszczeniu 3 cm (warstwa ścieralna); C. Słustowo – 1060m - roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym, - wykonanie koryta na przedłużeniu drogi w gruncie kat. II-IV - 10 cm głębokości koryta, - warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5 o grubości po zagęszczeniu 10 cm, - pobocza z kruszyw łamanych 0-31,5 - grubość po zagęszczeniu 10cm i szerokości 30 cm, - oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych - skropienie emulsją kationową podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,8 kg/m2, - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC16W o grubości 3 cm (warstwa wiążąca) - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AS 8S o grubości po zagęszczeniu 3 cm (warstwa ścieralna), - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AS 8S o grubości po zagęszczeniu 3 cm (warstwa ścieralna) – nakładka; D. Mogowo, ul. Długa, ul. Łączna – 1315 m - oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych, - skropienie nawierzchni drogowej emulsją kationową, - wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 8 S o grubości po zagęszczeniu 4 cm (warstwa ścieralna), - wykonanie pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5 - grubość po zagęszczeniu 6 cm i szerokości 30 cm; E. Krzyczki Żabiczki – 700 m - roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym, - wykonanie koryta na przedłużeniu drogi w gruncie kat. II-IV - 20 cm głębokości koryta, - warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5 o grubości po zagęszczeniu 15 cm, - pobocza z kruszyw łamanych 0-31,5 - grubość po zagęszczeniu 10cm i szerokości 30 cm, - oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych, - skropienie emulsją kationową podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,8 kg/m2, - wyrównanie istniejącej podbudowy mieszanką mineralno – bitumiczną asfaltową, - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AS 8S o grubości po zagęszczeniu 4 cm (warstwa ścieralna); E. Zaborze – 500 m - oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych, - skropienie nawierzchni drogowej emulsją kationową, - wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC 8 S o grubości po zagęszczeniu 4 cm (warstwa ścieralna), - wykonanie pobocza z kruszywa łamanego 0-31,5 - grubość po zagęszczeniu 6 cm i szerokości 30 cm;

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.)Wartość części

903177,73 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
3.Część 2

Modernizacja dróg gminnych w miejscowości: Nasielsk ul. Krótka, Nasielsk ul. Cicha, Cieksyn ul. Leśna, Stare Pieścirogi A. Nasielsk ul. Krótka – 93 m - roboty przygotowawcze, - roboty ziemne, - krawężniki – obrzeża, - podbudowy, - nawierzchnie – chodników, wjazdów, - nawierzchnia jezdni, - roboty wykończeniowe; B. Nasielsk ul. Cicha – 105 m - roboty przygotowawcze, - roboty ziemne, - krawężniki – obrzeża, - podbudowy, - nawierzchnie – chodników, wjazdów, - nawierzchnia jezdni, - oznakowanie, - roboty wykończeniowe; C. Cieksyn ul. Leśna – 1000 m - roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym, - warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5 o grubości po zagęszczeniu 10 cm, - mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV, - pobocza z kruszyw łamanych 0-31,5 - grubość po zagęszczeniu 10cm i szerokości 50 cm, - oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych - skropienie emulsją kationową podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,8 kg/m2 – krotność x 2, - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC16W o grubości 3 cm (warstwa wiążąca) - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AS 8S o grubości po zagęszczeniu 3 cm (warstwa ścieralna); D. Stare Pieścirogi ul. Poziomowa – 225 m - roboty pomiarowe przy liniowych robotach ziemnych - trasa dróg w terenie równinnym, - regulacja pionowa studzienek dla zaworów wodociągowych i gazowych oraz studzienek kanalizacyjnych, - warstwa górna podbudowy z kruszyw łamanych 0/31,5 o grubości po zagęszczeniu 15 cm, - mechaniczne profilowanie i zagęszczenie podłoża pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. I-IV, - pobocza z kruszyw łamanych 0-31,5 - grubość po zagęszczeniu 10cm i szerokości 50 cm, - oczyszczenie mechaniczne nawierzchni drogowych bitumicznych, - skropienie emulsją kationową podbudowy lub nawierzchni betonowej/bitumicznej; zużycie emulsji 0,8 kg/m2 – krotność x 2, - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AC16W o grubości 3 cm (warstwa wiążąca) - nawierzchnie z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych AS 8S o grubości po zagęszczeniu 3 cm (warstwa ścieralna);

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.5.)Wartość części

919897,54 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

699990,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1599560,97 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

699990,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000672847

7.3.3)Ulica

ul. Zygmunta Modzelewskiego 35/42

7.3.4)Miejscowość

02-679

7.3.5)Kod pocztowy

02-679

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

699990,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-09-02

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

731904,34 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1376599,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

731904,34 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000672847

7.3.3)Ulica

ul. Zygmunta Modzelewskiego 35/42

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

02-679

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-07-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

731904,34 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2021-09-02

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
788 292 zł
Próbka: 192 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
328 802 zł1 597 243 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 268 442 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
328 802 zł
Mediana
788 292 zł
Górny kwartyl
1 597 243 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Nasielsk prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nasielsk.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 431 895 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Infrastruktura BUD-59 Sp. z o.o. (02-679). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.