Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
23 kwietnia 2021
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa, montaż i uruchomienie systemu sygnalizacji pożarowej w pomieszczeniach budynku siedziby Dyrekcji i CEE Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach

Zamawiający Wielkopolski Park Narodowy (Mosina, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa, montaż i uruchomienie systemu sygnalizacji pożarowej w pomieszczeniach budynku…”, wybierając ofertę wykonawcy Unitechnika-Systemy sp. z o.o. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Wielkopolski Park NarodowyMosina, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 27 kwietnia 2021
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Unitechnika-Systemy sp. z o.o. (Poznań), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert. Odrzucono 2 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wielkopolski Park Narodowy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 301997776

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jeziory

1.5.2.)Miejscowość

Mosina

1.5.3.)Kod pocztowy

62-050

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.7.)Numer telefonu

618982300

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wielkopolskipn.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wielkopolskipn.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.e-bip.org.pl/WPN/12304

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


panstwowa osoba prawna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa, montaż i uruchomienie systemu sygnalizacji pożarowej w pomieszczeniach budynku siedziby Dyrekcji i CEE Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c702c622-8d5b-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00041282

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-04-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00010934/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Instalacja systemu sygnalizacji pożarowej w budynku Dyrekcji, CEE Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00022964/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/37/1/21

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Dostawa, montaż i uruchomienie systemu sygnalizacji pożarowej w pomieszczeniach budynku siedziby Dyrekcji i CEE Wielkopolskiego Parku Narodowego w Jeziorach 2. Szczegółowy opis przedmiotu zawarty został w Przedmiarze robót stanowiącym zał. nr. 2 do SWZ oraz Projekt wykonawczy stanowiący zał. nr 3 do SWZ. 3. Wykonawca musi zaoferować przedmiot zamówienia zgodny z wymogami Zamawiającego określonymi w SWZ, i w zał. r 2 i 3 do SWZ, przy czym zobowiązany jest do wskazania w zał. nr 5 – wykaz parametrów oferowanych urządzeń oraz dołączyć pełną specyfikacje techniczną oferowanego sprzętu wraz z opisem technicznym producenta lub wydruki ze stron internetowych producenta bądź katalogi producentów pozwalające na ocenę zgodności oferowanych produktów i elementów oraz ich parametrów z wymaganiami SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych

45314310-7 - Układanie kabli

45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

207481,32

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

286294,80

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

207481,32

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Unitechnika-Systemy sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7792066945

7.3.3)Ulica

Gorzysława 40

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-057

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-04-23

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

207481,32

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

150 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45312100-8Instalowanie przeciwpożarowych syst…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wielkopolski Park Narodowy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mosina.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45312100-8 (Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Unitechnika-Systemy sp. z o.o. (Poznań). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.