Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest: Usługa koszenia trawy, zebrania, wywiezienia i utylizacji z ogólnodostępnych placów zabaw, siłowniach zewnętrznych oraz boiskach rekreacyjnych na terenie Gminy Lesznowola. Powierzchnia całkowita przewidziana do
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Czas wykonania usługi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa koszenia trawy, zebrania, wywiezienia i utylizacji, w podziale na 2 zadania: Zad.1–Ogólnodostępne place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz boiska rekreacyjne Zad.2–Boiska sportowe (piłkarskie)

Zamawiający Gmina Lesznowola (Mysiadło, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa koszenia trawy, zebrania, wywiezienia i utylizacji, w podziale na 2 zadania:…”, wybierając ofertę wykonawcy Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lesznowola. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Gmina LesznowolaMysiadło, Mazowieckie (powiat Piaseczyński →)opublikowano 26 kwietnia 2021
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,7 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 3

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lesznowola.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Sportu w Gminie Lesznowola

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 362039958

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kwiatowa 28

1.5.2.)Miejscowość

Mysiadło

1.5.3.)Kod pocztowy

05-500

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.)Numer telefonu

22 272 96 10

1.5.8.)Numer faksu

22 272 96 19

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@sportlesznowola.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sportlesznowola.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://bip.sportlesznowola.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa koszenia trawy, zebrania, wywiezienia i utylizacji, w podziale na 2 zadania:
Zad.1–Ogólnodostępne place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz boiska rekreacyjne
Zad.2–Boiska sportowe (piłkarskie)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e298fb08-8664-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00040114

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-04-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00011914/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.1 Usługa koszenia trawy, zebrania, wywiezienia i utylizacji, w podziale na 2 zadania

Zad. 1–Ogólnodostępne place zabaw, siłownie zewnętrzne oraz boiska rekreacyjne;Zad. 2-Boiska sportowe (piłkarskie).

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00019845/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CS.26.01.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

280000 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

280000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Usługa koszenia trawy, zebrania, wywiezienia i utylizacji z ogólnodostępnych placów zabaw, siłowniach zewnętrznych oraz boiskach rekreacyjnych na terenie Gminy Lesznowola.
Powierzchnia całkowita przewidziana do koszenia w okresie objętym umową wynosi 60 630 m2. Szczegółowy rzeczowy zakres prac został podany w SWZ w zestawieniu (załącznik nr 10) .

4.5.3.)Główny kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

100000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest:
Usługa koszenia trawy, zebrania, wywiezienia i utylizacji z boisk sportowych (piłkarskich) na terenie Gminy Lesznowola”

Lokalizacja oraz metraż:
1. 2 boiska do piłki nożnej w Nowej Woli przy ul. Krasickiego – 20 000 m²
2. Boisko do piłki nożnej w Kosowie przy ul. Karasia – 20 000 m²
3. Boisko do piłki nożnej w Zamieniu przy ul. Zakładowej – 5 000 m²

Boiska sportowe – 45 000 m²

4.5.3.)Główny kod CPV

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

4.5.5.)Wartość części

180000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0,13

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0,33

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0,13

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lesznowola

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1230005042

7.3.3)Ulica

ul. Słoneczna 33

7.3.4)Miejscowość

Stara Iwiczna

7.3.5)Kod pocztowy

05-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

108000,00

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-04-22 do 2021-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0,08

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0,13

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0,08

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lesznowola

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1230005042

7.3.3)Ulica

ul. Słoneczna 33

7.3.4)Miejscowość

Stara Iwiczna

7.3.5)Kod pocztowy

05-500

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2021-04-22

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

130000,00

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2021-04-22 do 2021-11-30

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Lesznowola prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mysiadło.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77314100-5 (Usługi w zakresie trawników). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Spółdzielnia Kółek Rolniczych Lesznowola (Stara Iwiczna). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.