ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Świadczenie usługi dostarczania posiłków do Wojewódzkiego Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

Zamawiający Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu (Kalisz, Wielkopolskie) prowadził postępowanie „Świadczenie usługi dostarczania posiłków do Wojewódzkiego Szpitalu Zespolonym im. Ludwika…”. Termin składania ofert minął 17 lutego 2021, 09:00. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 214 019 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
17 lutego 2021, 09:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    09 lutego 2021

    Termin ofert: 17 lutego 2021 09:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    20 kwietnia 2021

    2 oferty1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Świadczenie usługi dostarczania posiłków do Wojewódzkiego Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie

Pełna treść ogłoszenia podzielona na sekcje. Użyj wyszukiwania lub nawigacji do szybkiego przejścia.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 300224440

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Poznańska 79

1.5.2.)Miejscowość

Kalisz

1.5.3.)Kod pocztowy

62-800

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

627651451

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://szpital.kalisz.pl/

1.6.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.7.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usługi dostarczania posiłków do Wojewódzkiego Szpitalu Zespolonym im. Ludwika Perzyny w Kaliszu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-961cf7be-6af3-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00006314

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2021-02-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00005218/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

2.3.1 Świadczenie usługi dostarczania posiłków do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. L. Perzyny w Kaliszu

2.11.)O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, o których mowa w art. 94 ustawy

Nie

2.13.)O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy, którzy spełniają warunki określone w art. 361 ustawy – usługi społeczne

Nie

2.14.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.16.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 3

Udostępnianie dokumentów zamówienia i komunikacja

PunktPoleWartość
3.1.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://www.szpital.kalisz.pl

3.2.)Zamawiający zastrzega dostęp do dokumentów zamówienia

Nie

3.4.)Wykonawcy zobowiązani są do składania ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu, oświadczeń oraz innych dokumentów wyłącznie przy użyciu środków komunikacji elektronicznej

Tak

3.5.)Informacje o środkach komunikacji elektronicznej, przy użyciu których zamawiający będzie komunikował się z wykonawcami - adres strony internetowej

1. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami odbywa się drogą elektroniczną przy użyciu miniPortalu https://miniportal.uzp.gov.pl/, ePUAPu https://epuap.gov.pl/wps/portal.
2. Wykonawca zamierzający wziąć udział w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, musi posiadać konto na ePUAP. Wykonawca posiadający konto na ePUAP ma dostęp do formularzy: złożenia, zmiany, wycofania oferty lub wniosku oraz do formularza do komunikacji.
3. Wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania korespondencji elektronicznej przekazywanej przy ich użyciu, opisane zostały w Regulaminie korzystania z miniPortalu dostępnym pod adresem https://miniportal.uzp.gov.pl/WarunkiUslugi.aspx oraz Regulaminie ePUAP.
4. .Adres strony internetowej: https://www.szpital.kalisz.pl

3.6.)Wymagania techniczne i organizacyjne dotyczące korespondencji elektronicznej

1.Do przygotowania oferty konieczne jest posiadanie przez osobę upoważnioną do reprezentowania Wykonawcy kwalifikowanego podpisu elektronicznego, podpisu zaufanego. lub podpisu osobistego.
2 Wykonawca w celu poprawnego zaszyfrowania oferty powinien mieć zainstalowany na komputerze .NET Framework 4.5. Aplikacja działa na platformie Windows (Vista SP2, 7, 8, 10) Aplikacja nie jest dostępna dla systemu Linux i MAC OS.
3 Sposób złożenia oferty, w tym zaszyfrowania oferty opisany został w Instrukcji użytkownika na miniPortalu.
4 Oferta powinna być sporządzona w języku polskim, w postaci elektronicznej w formacie danych .doc, .docx, .pdf .rtf , xps, .odt i opatrzona kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
5 Zamawiający może również komunikować się z Wykonawcami za pomocą poczty elektronicznej, email: zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl
6 Dokumenty elektroniczne, oświadczenia lub elektroniczne kopie dokumentów lub oświadczeń składane są przez Wykonawcę za pośrednictwem Formularza do komunikacji jako załączniki. Zamawiający dopuszcza również możliwość składania dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń za pomocą poczty elektronicznej, na adres email zamowienia.publiczne@szpital.kalisz.pl
7 Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń musi być zgodny z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020r. (Dz.U. z 2020r. poz. 2452).
8 Zamawiający nie przewiduje sposobu komunikowania się z wykonawcami w inny sposób niż przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, wskazanych w SWZ.

3.8.)Zamawiający wymaga sporządzenia i przedstawienia ofert przy użyciu narzędzi elektronicznego modelowania danych budowlanych lub innych podobnych narzędzi, które nie są ogólnie dostępne

Nie

3.12.)Oferta - katalog elektroniczny

Nie dotyczy

3.14.)Języki, w jakich mogą być sporządzane dokumenty składane w postępowaniu

polski

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Informacje ogólne odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.1.1.)Przed wszczęciem postępowania przeprowadzono konsultacje rynkowe

Nie

4.1.2.)Numer referencyjny

01/20

4.1.3.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.1.4.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.1.8.)Możliwe jest składanie ofert częściowych

Nie

4.1.13.)Zamawiający uwzględnia aspekty społeczne, środowiskowe lub etykiety w opisie przedmiotu zamówienia

Nie

4.2.Informacje szczegółowe odnoszące się do przedmiotu zamówienia
4.2.2.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dostarczania posiłków do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu z lokalizacją przy ul. Poznańskiej 79 i ul. Toruńskiej 7 obejmującej:
1. Przygotowywanie posiłków w oparciu o system HACCP zgodnie z ustawą o bezpieczeństwie żywności i żywienia z dnia 25.08.2006r. (Dz.U. z 2020r., poz. 2021 tekst jednolity) oraz Rozporządzeniem (WE) Parlamentu Europejskiego i Rady nr 852/2004 z dnia 29 kwietnia 2004 roku w sprawie higieny środków spożywczych z późniejszymi zmianami, z podziałem na diety według zamówień z poszczególnych oddziałów Szpitala.
2. Liczba dziennie żywionych pacjentów wyniesie około 400-500 osób, w tym około 18-25 dzieci i młodzieży do lat 18.
3. Dostarczanie posiłków, w tym:
 dowóz posiłków do Szpitala i ich przygotowanie do dystrybucji na oddziały, dowiezienie posiłków do oddziałów szpitalnych,
 przyjęcie naczyń wraz z resztkami pokonsumpcyjnymi i sztućców po skończonej konsumpcji,
 przyjęcie zużytych zestawów i sztućców oraz resztek pokarmowych z Oddziału Chorób Zakaźnych oraz z innych wskazanych przez personel zamawiającego, jeśli hospitalizowany pacjent był chory zakaźnie i ich utylizację kosztem i staraniem własnym, z zapewnieniem odpowiednich warunków sanitarnych.
4. Przygotowanie posiłków do dystrybucji będzie się odbywać przy zastosowaniu jednorazowych naczyń do posiłków stałych i płynnych, zapewniających szczelne zamknięcie i sztućców jednorazowych pakowanych osobno. Każdą porcję wykonawca obowiązany jest znakować nazwą diety.

4.2.6.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.2.7.)Dodatkowy kod CPV

55521200-0 - Usługi dowożenia posiłków

4.2.8.)Zamówienie obejmuje opcje

Tak

4.2.9)Rodzaj i maksymalna wartość opcji oraz okoliczności skorzystania z opcji

Maksymalna liczba posiłków 500. Zamawiający wykorzysta przynajmniej 60 % wartości brutto umowy.

4.2.10.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

8 miesiące

4.2.11.)Zamawiający przewiduje wznowienia

Nie

4.2.13.)Zamawiający przewiduje udzielenie dotychczasowemu wykonawcy zamówień na podobne usługi lub roboty budowlane

Nie

4.3.)Kryteria oceny ofert
4.3.1.)Sposób oceny ofert

1. Kryterium cena - ocenie podlegać będzie cena brutto oferty

4.3.2.)Sposób określania wagi kryteriów oceny ofert

Punktowo

4.3.3.)Stosowane kryteria oceny ofert

Wyłącznie kryterium ceny

4.3.5.)Nazwa kryterium

Cena

4.3.6.)Waga

100

4.3.10.)Zamawiający określa aspekty społeczne, środowiskowe lub innowacyjne, żąda etykiet lub stosuje rachunek kosztów cyklu życia w odniesieniu do kryterium oceny ofert

Nie

Sekcja 5

Kwalifikacja wykonawców

PunktPoleWartość
5.1.)Zamawiający przewiduje fakultatywne podstawy wykluczenia

Nie

5.3.)Warunki udziału w postępowaniu

Tak

5.4.)Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu

Wykonawca musi spełnić warunki udziału w postępowaniu dotyczące:
1. uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej - zamawiający nie
stawia warunku w tym zakresie;
2. sytuacji ekonomicznej lub finansowej – zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli:
wykonawca wykaże, że jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia (klauzula dotycząca nienależytego wykonania usługi oraz ryzyka wystąpienia zakażeń i zatruć pokarmowych) na sumę gwarancyjną co najmniej 500 000,00 PLN (słownie: pięćset tysięcy złotych 00/100);
3. zdolności technicznej lub zawodowej - zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli:
wykonawca wykaże, że w okresie ostatnich trzech latach przed upływem terminu składania ofert,
a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonawca wykonał lub wykonuje
usługi odpowiadające swoim rodzajem usłudze stanowiącej przedmiot zamówienia (świadczenie w
zakresie całodziennego żywienia zbiorowego prowadzonego w miejscach zbiorowego żywienia typu
zamkniętego) o wartości usług minimum łącznie 1 500 000,00 PLN brutto, w tym co najmniej jedna
usługa o wartości nie niższej niż 500 000, 00 PLN brutto

5.5.)Zamawiający wymaga złożenia oświadczenia, o którym mowa w art.125 ust. 1 ustawy

Tak

5.6.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie niepodlegania wykluczeniu

Zamawiający nie żąda dokumentów w tym zakresie

5.7.)Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu

a) dokument potwierdzający że wykonawca jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia ze wskazaniem sumy gwarancyjnej tego ubezpieczenia, przynajmniej na sumę określoną przez zamawiającego w pkt C.2.3 SWZ.
b) wykaz usług w zakresie niezbędnym do potwierdzenia spełniania warunku udziału w postępowaniu określonego przez zamawiającego w pkt C.2.4 SWZ z podaniem ich wartości, przedmiotu, dat wykonania i podmiotów, na rzecz których usługi zostały wykonane lub są wykonywane – druk wykazu stanowi Załącznik nr 5 do SWZ,
c) dowody określające czy usługi zawarte w wyżej wymienionym wykazie zostały wykonane lub są wykonywane należycie. Dowodami są referencje bądź inne dokumenty wystawione przez podmiot, na rzecz, którego usługi były wykonywane lub są wykonywane, a jeżeli z uzasadnionej przyczyny o obiektywnym charakterze wykonawca nie jest w stanie uzyskać tych dokumentów – oświadczenie wykonawcy,

5.8.)Wykaz przedmiotowych środków dowodowych

a) aktualna opinia właściwej terenowej Państwowej Inspekcji Sanitarnej potwierdzająca, że samochody, którymi mają być dowożone posiłki spełniają wymagania, dotyczące transportu żywności,
b) aktualna decyzja właściwej terenowej Państwowej Inspekcji Sanitarnej o dopuszczeniu pomieszczeń, w których mają być przygotowywane posiłki wystawione nie wcześniej.

5.9.)Zamawiający przewiduje uzupełnienie przedmiotowych środków dowodowych

Tak

5.10.)Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu po złożeniu oferty

aktualna opinia właściwej terenowej Państwowej Inspekcji Sanitarnej potwierdzająca, że samochody, którymi mają być dowożone posiłki spełniają wymagania, dotyczące transportu żywności,
b) aktualna decyzja właściwej terenowej Państwowej Inspekcji Sanitarnej o dopuszczeniu pomieszczeń, w których mają być przygotowywane posiłki wystawione nie wcześniej.

5.11.)Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów

1. Formularz ofertowy,
2. Formularz cenowy,
3. Pełnomocnictwo,
4. oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz odpowiednio spełnianie warunków udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim wykonawca powołuje się na jego zasoby

Sekcja 6

Warunki zamówienia

PunktPoleWartość
6.1.)Zamawiający wymaga albo dopuszcza oferty wariantowe

Nie

6.3.)Zamawiający przewiduje aukcję elektroniczną

Nie

6.4.)Zamawiający wymaga wadium

Nie

6.5.)Zamawiający wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy

Nie

6.6.)Wymagania dotyczące składania oferty przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Wykonawcy do oferty muszą załączyć pełnomocnictwo dla pełnomocnika do reprezentowania w postępowaniu wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia - dotyczy ofert składanych przez wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia
W przypadku wspólnego ubiegania się
o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu składa każdy z wykonawców
W przypadku wspólnego ubiegania się
o zamówienie przez wykonawców, oświadczenie o spełnianiu warunków udziału w postępowaniu składa każdy z wykonawców w zakresie, w którym wykazuje spełnianie warunków udziału w postępowaniu

6.7.)Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia nie zostały przyznane

Tak

Sekcja 7

Projektowane postanowienia umowy

PunktPoleWartość
7.1.)Zamawiający przewiduje udzielenia zaliczek

Nie

7.3.)Zamawiający przewiduje zmiany umowy

Tak

7.4.)Rodzaj i zakres zmian umowy oraz warunki ich wprowadzenia
1.Zamawiający przewiduje możliwość zmiany postanowień umowy w przypadkach w następującym zakresie i na następujących warunkach

a) zmiany (wydłużenie) terminu obowiązywania umowy, o którym mowa w § 3 niniejszej umowy - w przypadku niewykorzystania wartości przedmiotu umowy określonej w § 2 ust. 1 niniejszej umowy. b) zmiany danych stron umowy (np. w wyniku przekształceń, przejęć, itp.), c) sposobu i terminów dostarczania poszczególnych posiłków, Zmiany, o których mowa w pkt c) uzasadnia Zamawiający wskazując jako podstawę, np. zmianę organizacyjną po stronie Zamawiającego, wymagania odnośnie prawidłowej realizacji przez Zamawiającego zadań polegających na zabezpieczeniu wyżywienia hospitalizowanych pacjentów, konieczność ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa lub zapobieżenie awarii lub ze względu na zmianę przepisów prawa. W sytuacji zajścia niniejszych okoliczności Zamawiający w terminie do 5 dni roboczych od ich wystąpienia powiadomi drugą stronę o tym fakcie. Następnie strony umowy, w terminie do 5 dni roboczych od daty w/wym. powiadomienia przystąpią do negocjacji na temat zmiany postanowień umowy w przedmiotowym zakresie, Powyższe zmiany wymagają zgody Stron i sporządzenia stosownego aneksu do umowy. 2. W przypadku zmiany przepisów dotyczących stosowania jednorazowych naczyń do posiłków stałych i płynnych Zamawiający przewiduje możliwość zmiany wynagrodzenia Wykonawcy. W przypadku wystąpienia powyższej zmiany, Strony umowy zobowiązane są do niezwłocznego, nie później niż 3 dni od zaistnienia wskazanych przyczyn poinformowania o tym fakcie drugą Stronę i wystąpienia z wnioskiem o dokonanie zmian postanowień umowy w przedmiotowym zakresie. Inicjujący zmianę przedstawi: opis propozycji zmiany, obliczenia uzasadniające zmianę wynagrodzenia. Powyższa zmiana wymaga zgody obu Stron umowy. Powyższa zmiana wymaga sporządzenia aneksu do umowy. 3. Strony przewidują zmiany dotyczące realizacji umowy o zamówienie publiczne na zasadach określonych w art. 15r ustawy z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U. z 2020 r. poz. 1842 z późn.zm.).

7.5.)Zamawiający uwzględnił aspekty społeczne, środowiskowe, innowacyjne lub etykiety związane z realizacją zamówienia

Nie

Sekcja 8

Procedura

PunktPoleWartość
8.1.)Termin składania ofert

2021-02-17 09:00

8.2.)Miejsce składania ofert

https://miniportal.uzp.gov.pl/, za pośrednictwem ePUAPu https://epuap.gov.pl/wps/portal.

8.3.)Termin otwarcia ofert

2021-02-17 10:00

8.4.)Termin związania ofertą

do 2021-03-18

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Krajowa Izba Odwoławcza

Wyrok KIO w sprawie tego przetargu

W tym postępowaniu wykonawcy złożyli odwołania do KIO. Zobacz, jak Izba rozstrzygnęła sprawę.

Zobacz wszystkie wyroki KIO →

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Termin składania ofert upłynął 17.02.2021, 09:00. Nabór ofert w tym postępowaniu jest już zamknięty.
Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Perzyny w Kaliszu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kalisz.
Nie. Wadium nie jest wymagane w tym postępowaniu.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.